2733
2739
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم برگشتم باید میموندم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 35 پست

چه چیزا خب تبریک نگفت شاید یادش نمیمونه واقعا بعضیا یه غروری دارن سخته واسشون.انقدر زندگی رو واسه خودت سخت نگیر.من میدونم ته دلت چقدر عاشقشی و چقدر عاشقته از ته حرفاتون فهمیدم.

قدر همدیگه رو بدونید

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عين مامان من روزاي تولد اينجوري ميكنه😂 سر مسايل كوچيك نرو كه قبحش بريزه اصلا نرو با قهر جايي  بذار بترسه از رفتنت براش عادي نكن . مردا همينطورين اكثرا اوقاتتو تلخ نكن عزيزم كم كم ياد ميگيرن

2728
پسرم خونه ی مامانم اینا نمیمونه خیلی بهونه میگیره خودمم دوس داشتم بیام دعوا کنم

خوب اشتباهت همینجاست باید میمونی تا برا اومدن له له بزنه 

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
2740
عين مامان من روزاي تولد اينجوري ميكنه😂 سر مسايل كوچيك نرو كه قبحش بريزه اصلا نرو با قهر جايي   ...

حالا مسجدم میخواستم برم اما الکی بهونه در اوردم پرو شده بود

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
پسرم خونه ی مامانم اینا نمیمونه خیلی بهونه میگیره خودمم دوس داشتم بیام دعوا کنم

همینو بگو دلت دعوا میخواست

بابا خیلی لوسی به خدا برو خونه ات یه ابگوشت بار بزار شوهرت بیاد خونه 

تولدت هم مبارک

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
من هرساله کادو نتونم بگیرم تبریکو حتما میگم اماکن همسرم هرسال فراموش میکنم یانمیگه😂😂😂😂😂😂😂الکی ...

😅😅😅

قهر معنی میده مشکلاتتون رو تو خونه خودت حل کن .مادرم همیشه میگه هیچ وقت حق نداری ب عنوان قهر بیای خونه من ..میگه زنی ک قهر کنه زن نیست ..سیاست ب خرج بده عزیزم ..همه چیز با زبون نرم و گرم دست میشه هیچ وقت عیب های همه دیگه رو نزنید تو سر هم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
قهر معنی میده مشکلاتتون رو تو خونه خودت حل کن .مادرم همیشه میگه هیچ وقت حق نداری ب عنوان قهر بیای خو ...

ممنون عزیزم

همینو بگو دلت دعوا میخواست بابا خیلی لوسی به خدا برو خونه ات یه ابگوشت بار بزار شوهرت بیاد خونه&nbs ...

الان ک خودم اومدم خونه دقیقا نخواستم لوس بازی در بیارم اما پشیمونم ک چرا اومدم

2706