2737
2739
من یه کامنتی تو یه تاپیکی گذاشتم ک مصی گل پسر خوند و دلش شکست منم ازونجایی ک رو حق الناس حساسم تاپی ...

بییییی خیال بابا عزیزم 

ازین حرفا زیاد میزنن

به دل نگیر 

به خاطر دو تا حرف یه سری ادم کوته فکر

دوستاتو تنها نزار سنتیاجون😘

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی شما تاپیک اخرمو ک خطاب ب مصی گل پسر نوشتم بخون ببین مشکلی داره؟ ک انقدر کاربرا بهم توهین میکنن ...

چرا ي چيزو انقد بزرگ ميكني😐 من اونجا بودم تو ي چيزي ب اون كاربر گفتي اونم اينو بهت گفت 

مگ اون ناراحت شد ك تو ناراحت بشي😐

انقدم حساسيت خوب نيست والا

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2731
بییییی خیال بابا عزیزم  ازین حرفا زیاد میزنن به دل نگیر  به خاطر دو تا حرف یه سری ادم ک ...

عزیزم توروخدا برو تاپیکمو بخون بگو مشکلش چیه؟

من کار بدی کردم؟

جون من راستشو بگو!!

من انقدررر رو حرف زدن با نامحرم حساسم ک با هیچ نامحرمی حرف غیر ضروری نمیزنم

مصی گل پسر بخاطر سوتفاهمی ک برای دوستم پیش اومده بود پی ام خصوصی داد تا برم برای دوستم سو تفاهمو توضیح بدم و برطرف کنم

بعدشم بهش گفتم دوست ندارم با نامحرمان حرف بزنم و اگر کار ضروری ای ندارین لغو بزنم

و بعدشم لغو دوستی زدم همین!!

بخدا نمیبخشمشون منو همه کاربرا میشناسن خیلی بهم بر خورد پری نمیبخشم ازشون نمیگذرم میسپرمشون بخدا ...

نمیدونم عزیزم هرجور صلاح بدونی

ولی اینجارو جدی نگیر 

در صمن تجربه ثابت کرده بری با یه اکانت دیگه به زودی برمیگردی😂

🧚‍♀️
خدایی شما تاپیک اخرمو ک خطاب ب مصی گل پسر نوشتم بخون ببین مشکلی داره؟ ک انقدر کاربرا بهم توهین میکنن ...

ابنجا فضای مجازیه هر کسی یه نظری داره همدیگه رو نمی شناسیم که بخوایم باهم قهر کنیم شما چیز بدی ننوشتی اما تو تاپیک شیرین یه جوری حرف زدی انگار با حضور آقایون مخالفی بچه ها گفتن چرا ت  که مخالفی براشون تاپیک می زنی

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
چرا ي چيزو انقد بزرگ ميكني😐 من اونجا بودم تو ي چيزي ب اون كاربر گفتي اونم اينو بهت گفت  مگ او ...

اگر حساسم چون با هیچ پسری تاحالا حرف نزدم و ازین جور قضاوتا دلم میشکنه

مهیا تو بودی کامنتامونو بخون خدایی من حرفی زدم ک اایق این حرفا باشم؟

بعدشم مهیا جان تو جای من باشی بهت برنمیخوره؟

2740
ابنجا فضای مجازیه هر کسی یه نظری داره همدیگه رو نمی شناسیم که بخوایم باهم قهر کنیم شما چیز بدی ننوشت ...

من مخالفم و اتو اون تاپیکم توضیح دادم اگر تاپیک زدم چون نمیخواستم حق الناس گردنم باشه

الانم میگم هزاران بار با حضور اقایون مخالفم!!!!

نمیدونم عزیزم هرجور صلاح بدونی ولی اینجارو جدی نگیر  در صمن تجربه ثابت کرده بری با یه&nb ...

پری اینبار برگشتنی درکار نیست

من کلا همه اکانتامو ترکوندم فقط همین یدونس

اینم میترکونم و میرم جایی ک برام ارزش قائل باشن!!

عزیزم توروخدا برو تاپیکمو بخون بگو مشکلش چیه؟ من کار بدی کردم؟ جون من راستشو بگو!! من انقدررر رو ...

از نظر من هیچ مشکلی نداره 

ولی نطر من و بقیه مهم نیست 

مهم خودتی که میدونی چه کاری درسته چه کاری غلط ، پس نباید بخاطر کارت به بقیه توضیح بدی یا از حرفاشون ناراحت شی وقتی به درستی کارت شک نداری...

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
اگر حساسم چون با هیچ پسری تاحالا حرف نزدم و ازین جور قضاوتا دلم میشکنه مهیا تو بودی کامنتامونو بخون ...

توهم ب كاربر مامانبزرگ ي جوري گفتي بعيده ك من تعجب كردم شما ١/٣سن ايشونو نداريد بد براشون بعيد بودن و نبودنو مشخص ميكنيد 

ايشونم چيز بدي نگفتن مث خودتون گفتن ازشمام بعيده ك واسه اقايون دوتا دوتا ناپيك بزني 

من چنجا ديدم مخالف اقايوني  تعجب ميكنم اين تاپيكارو ميبينم ازت 

بدشم كاربرا ميرن ولي باكاربري ديگ ميان 

من خودم ده تا تاپيك قهر از شما ديدم 

حساسيت زياديم خوب ني 

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
پری اینبار برگشتنی درکار نیست من کلا همه اکانتامو ترکوندم فقط همین یدونس اینم میترکونم و میرم جایی ...

باشه عزیزم هرجور صلاح بدونی

انشالله هرجا میری خوش باشی

🧚‍♀️
من مخالفم و اتو اون تاپیکم توضیح دادم اگر تاپیک زدم چون نمیخواستم حق الناس گردنم باشه الانم میگم هز ...

خوب دیگه بعد توضیحت کسی چیزی نگفت که

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2706