2737
2734
من بعداززایمان شکم زدم وگرنه قانع بودم ب هیکل خودم 

ورزهای شکم انجام بده تا تخت شه. واسه برجسته شدن اون قسمتا هم ورزش خاص خودشونو انجام بده. وقتی لاغری میتونی تاحدی تغییر بدی. ولی ادمای چاق چون استخونای پهن دارن هرچی ورزش کن هرچی لاغر کنن بازم اندام زیبا نمیرسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس خیچوقت با ورزش اینجوری نمیشی فقط با پروتزهای متعدد سینه و ران و باسنن اینهم فکر نکن واقعین اون ح ...

یه سوال غیر مرتبط با تاپیک و درباره امضاتون دارم ... طب اسلامی با سنتی فرق داره ؟

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖
یه سوال غیر مرتبط با تاپیک و درباره امضاتون دارم ... طب اسلامی با سنتی فرق داره ؟

نمیدونم دقیق یه تفاوتهایی داره سرچ کن تو نت میگه ولی من بخاطر کیست و فیبروم تحت نظر هستم که الحمدالله نتیجه گرفتم

🧚‍♀️
نمیدونم دقیق یه تفاوتهایی داره سرچ کن تو نت میگه ولی من بخاطر کیست و فیبروم تحت نظر هستم که الحمدالل ...

خدارو شکر انشالله کامل برطرف میشه . من برای مشکل حاد معده ام رفتم سمت طب سنتی دعا کن که جواب بگیرم ممنون

2740
خدارو شکر انشالله کامل برطرف میشه . من برای مشکل حاد معده ام رفتم سمت طب سنتی دعا کن که جواب بگیرم م ...

آره کیست و فیبروم برطرف شده پلی میگه هنوز عروق رحمت ضعیفه 

اکه پیگیری کنی حتما نتیجه میگیری به امید خدا

🧚‍♀️
آره کیست و فیبروم برطرف شده پلی میگه هنوز عروق رحمت ضعیفه  اکه پیگیری کنی حتما نتیجه میگیری&nb ...

ممنونم عزیزم و همچنین شما هم سلامت باشید