2733
2739
عنوان

دلم داره میترکه دست بچم سوخت😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 36 پست
مگه ارد نمیچسبه ب زخم؟؟حالا بیا ارد رو بکن از زخم

نه نمیذاره تاول بزنه تو یخچال داشتم ولی یکم دیر یادم افتاد وگرنه اصلا تاول نمیزد همون موقع میزاشتم تو آرد چندبار امتحان کردم 

چ جالب نمیدونستم.ممنونم❤❤❤❤❤

خواهش من خودم تجربش کردم دست دختر خورد به قابلکه داغ رو گاز خیلی گریه میکرد بچم سریع ارد اوردم ده دقیقه دستشو گذاشت تو ارد باهاش بازی کرد اصلا نه سوزش داشت بچم دیگه نه تاول زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب الان دردی نداره ، کم کم بچه ها دردهارو تجربه میکنند اگه به چشم و نظر اعتقاد داری ذکر "ماشاءالله ...

نه الان آرومه طفلی کلا بچه آرومیه تا حالا ایجور گریه نکرده بود از بس همه میگفتن این چرا اصلا گریه نمیکنه ی جا عوض ده ماهو درآورد 

2731
استارتر من خودم این استباهو کردم وقتی بچم‌۸ماهش بود افطاری دادم تعداد مهمونامم زیاد کلی هم تدارک دید ...

اره والا منم عین چی پشیمونم شوهرمم همش میگه تقصیر تو بود گفتی افطاری بدیم با بچچه کوچیک نباید از این کارا بکنی یکم باهاش بحثم شد سر همین افطاری هم کلا دمقم

اره والا منم عین چی پشیمونم شوهرمم همش میگه تقصیر تو بود گفتی افطاری بدیم با بچچه کوچیک نباید از این ...

اشکالی نداره عزیزم اینم یه تجربست انشالله دست فرشته کوچولوت زودی خوب شه ومثل من دیگه هوس مهمونداری وبه رخ کشیدن هنراتو نکنی😂

اشکالی نداره عزیزم اینم یه تجربست انشالله دست فرشته کوچولوت زودی خوب شه ومثل من دیگه هوس مهمونداری و ...

ان شاا... نه بابا من پارسالم باردار بودم افطاری ندادم امسال همه جا رفتیم پارسالم همینطور گفتم بذار منم ی بار دعوت کنم زشته فقط بری بخوری و دعوت نکنی اگه میدونستم اینجورمیشه غلط میکردم