2733
2739
عنوان

حلیم با نمک😨🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 115 پست

ما حلیم و با هیچی نمیخوریم.فقط خودشو میزنیم به بدن.

ولی چند سال پیش خونه ی دوستم دعوت بودم(تهران)اونا با شکر میخوردن.خیلی خیلی تعجب کردم.اصلا دو تا شاخ رو کله م در اومد.چون تا حالا ندیده بودم همچین چیزی.

خودم اصالتا جنوبی ام.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با هردو میخورم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728
وای من اصلا نمیتونم با شکر بخورم یه بار امتحان کردم همون قاشق اولو هم به زور خوردم  حلیم با نم ...

میدونی من کلا از نمک و طعمش خوشم نمیاد بخاطر همین میپرسم مثلا غذا رو خیللی کم نمک دوست دارم

تیکر 
2738

حلیم و باس با نمک و روغن محلی خورد چیه سوسول بازی با شکر😣ولی خب هرکی سلیقه ای داره🤗

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

حلیم چون با گوشتی که طبع سرد داره 

درست میشه

مصلح مناسب براش فکر کنم شکر و روغن حیوانی و دارچین و شیره انگور باشه که همگی گرمیجات هستن

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2706