2733
2734
مشکلشو میگی البته اگه دوست داری

رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی. همش اگزما میزد. سه ماهگی و سینه مو ول کرد. 

اینا برطرف شدن بعد یه سال.

بعدش جوش زیر پوشک.

آلرژی فصلی. گرفتگی بینی. 

بد میخابه.

دیر شروع کرد به راه رفتن. دق داد منو.

حرف نمی زنه هنوز.

مشکل خاصی نداره.

اما     هر دفعه سر یه چیز باید دکتر باشم مطب دکترش هم شلوغ....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه منگ بودم ازبس زورزده بودم وخسته بودم الان خیلی دوسش دارم همشم غصه میخورم بعدزایمان بچمو روشکمم نذاشتن عوضیا اخه میگن بچه ک ب دنیا میادمیترسه میذارن روشکم مادرکه نترسه

سزارین بهتره

نه اصلا. طبیعی. انگار دنیا رو بهم داده بودن حسش عیر قابل وصفه.  ادم بعدش حس قهرمانی داره.  یه ارامش عجیب 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2728
من سزارین شدم سر دخترم این دفعه میخوام طبیعی بیارم

من همین کارو کردم. ویبک. طبیعی بعد از سزارین‌ خیلی هم راصی ام الحمدلله

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2738

من ک هنوز ازون لحظه وحشت دارم ک سزارین شدم قرار بود بی هوشی کامل باشم چون فوق العاده آدم ترسویی هستم نسبت ب عمل ولی کامل نبود انگار هر دقه شو میدیدم ک چجوری شکمم رو پاره میکنن انقد وحشت زایمان رو داشتم بچم رو نخاستم ببینم

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی. همش اگزما میزد. سه ماهگی و سینه مو ول کرد.  اینا برطرف شدن بع ...

یزیزم انشاا... که همیشه سالم و سلامت باشه😍😍😍 اینا که چیزی نیس هر چی بزرگتر بشه اینا هم رفع میشه مگه چند سالشه حرف نمیزنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
من ک هنوز ازون لحظه وحشت دارم ک سزارین شدم قرار بود بی هوشی کامل باشم چون فوق العاده آدم ترسویی هستم ...

من اقلا نفهمیدم کی شکممو بریدن کی بدنیا اومد دکترا باهام شوخی میکردن من میخندیدم ک یهو صدای پسرمو شنیدم

عزیزم شماسزارین شید ی بار دیگ جوری دیگ نمیشه زایمان کنی

چرا میشه بهش میگن ویبک

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706