2733
2734
عنوان

سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 140 پست
آیا این سایت جامعه اماری مناسب هست ؟؟؟آیا اینجا همه راست میگن ؟؟ایا مطمینید که پشت اسم شوکت و فریبا ...

بله گفته شما کاملا درست و منطقی هست ولی اگه مبنارو بر درست بودن گفته ها بزاریم واقعا امار جالبیه 

این سایت جزو جامعه نیست

باور کن منم شوکه میشم  وقتی میبینم اینجا ازدواج کودکان خیلی مرسومه 

به نظر خودم سن ازدواج حد بالا نداره

فقط نباید زودتر از وقتی باشه که دو طرف هنوز خودشون رو نشناختن

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم اینکه کسی که برای ازدواج انتخابش میکنی هم کفوت باشه بعضی نیمه ی خودشون رو تو 30 سال پیدا میکنن ...

ان شاءالله توی زندگیت خوشبخت باشی ادم بالای بیست وپنج سال ماجراهای بیشتری توی زندگیش میبینه برای همین تجربش بیشتر میشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اون داره بحران ۳۰ سالگی رو میگذرونه فک میکنه زود ۲۰ تا ۳۰ گذشت هیچ کاری نکرده شوهرمنم حسرت ۲۰ تا ۳ ...

اصلا دوس ندارم اینجوری هرچی‌میگم ب خودت برسو فلان فک میکنه خیلی چیزا واسه سنش خوب نیس

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2731
من ۲۱ ازدواج کردم الان ۲۷ سالمه احساس میکنم زود بود البته اگه سن الانم بود ازدواج نمیکردم دیگه

من خودم ۲۳ سالگی ازدواج کردم و ازدواج موفقی داشتم.دانشجوی ارشد بودم ازدواج کردم.اما واقعیت اینه که نمی تونم رفتارهای پخته امروزم رو مقایسه کنم با رفتارای خام و نسنجیده ۲۳ سالگی.دیگه ۱۶ سالگی ام که جای خود داره چقدرررررررررر افکارم متفاوت از امروزم و حتی همون سن ازدواجم داره.

۱۶ سالگی میگفتم شوهرم خوشتیپ‌باشه😁و عاشق

۲۳ سالگی فقط محبت و عشق ملاکم بود که ازدوج کردم 

اما الان اگر دختر داشتم مطمئنم فاکتورهای دیگه ای هم بهش پیشنهاد میدادم

اینه که خودم ۲۳ ازدواج کردم انا به نظرم بالای ۲۵ برای دختر و ۳۰ برای پسر مناسب هست

همسرم‌هم ۲۶ ساله بود عقد کردیم و عااالی هست اما این عالی بودن دلیل این نیست که زود بودن سن اش رو قبول نکنم

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
اتفاقاً کارِ خوبی کردی توی سن بیست ویک سالگی ادم یه شورو شوقِ خاصی برای تشکیل زندگی داره 

آره دقیقا از پارسال احساس میکنم اگه ازدواج نمیکردم دیگه اصلا ازدواج نمیکردم

چون خونه ی بابام خوش بودم😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
۱۸ به بالا اجازش و همه چیش دست خودشه . ۱۸ به پایین کودک همسریه اون ک هیییچ ! بحثم بالای ۱۸ هس .  ...

عشق شرط لازم هست کافی نیست شما عاشق هم باشی ولی نتونی مفهوم زندکی مشترک رو درک کنی تا براساس اون ایده الت رو تعریف کنی که براساس اون بری دنبال سقف توقعات و تفاهمات . 

امشب عالیس بودم در سرزمین عجایب🤗😂 چندتا پدیده دیدم عجیییییب.دختربچه های ۱۲ ۱۳ ساله ک دور هم جمع بودنو خنده های کودکانه میکردن ولی موهاشون رنگ شده بودو کلی النگو و حلقه و اینا بهشون آویزون بود!😨😱😰 زن بودن زن!!!!😥😣😏 حاجت دلشونم بچه دار شدن بود!😐😑😶

2740
اين حرفا مال بي سواد هاي قديمه ولي توو ذهن بعضيا همچنان وجود داره  و ملتي كه الگوشون بي سواد ...

نازنین جون همشونم بیسواد نیستن 

خیلی هاشونم مثل ما کم سن و سال و جوونن خیلی هاشونم پخته 

نه تنها در اتباط با ازدواج در خیلی مسائل فرهنگ های اشتباه داریم متاسفانه و خیلی هاشون هم باسواد و امروزین 

با اینکه احترام زیادی برای نی نی سایتیا قائلم اما یه نگاه بندازی میبینی از این قبیل ادما حتی تو این سایتم کم نیستن

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   

من خودم 17 سالگی متاهل شدم، راضی ام 

به نظرم ازدواج به سن نیست به پختگی و عقل و درایت و... هست 

جاری هام که 27 و 29 سالگی ازدواج کرده اند و از من بزرگترن ولی از من الگو میگیرند و به نظرات من اهمیت میدن و مشورت میخوان 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
ان شاءالله توی زندگیت خوشبخت باشی ادم بالای بیست وپنج سال ماجراهای بیشتری توی زندگیش میبینه برای همی ...

ادم هلاوه بر اینکه اتفاقات بیشتری رو تحریه میکنه دیدگاهش نسبت به مسایل هم فرق داره این خیلی مهمه احتمال داره همون اتفاق تو ۱۶ سالکی هم برای شما اتفاق بیفته ولی واقعا تفکر شما در ۲۸ سالگی واقعا متفاوت از چیزی هستش که در ۱۶ سالکی داشتین به ماجرا 

من خودم ۲۳ سالگی ازدواج کردم و ازدواج موفقی داشتم.دانشجوی ارشد بودم ازدواج کردم.اما واقعیت اینه که ن ...

همین که چون قبل ۲۵ ازدواج کردید نمیگید بهترین کار همونیه که من انجام دادم بلکه واقع بینانه صحبت میکنید نشان از پختگی و بلوغ عاطفی و اجتماعی شما داره

😁
نازنین جون همشونم بیسواد نیستن  خیلی هاشونم مثل ما کم سن و سال و جوونن خیلی هاشونم پخته  ...

آدماي تحصيل كرده اول بايد ذهنشون و تفكرشون رو اصلاح كنن يه مدرك دانشگاهي نشونه تحصيلات نيست عزيزم

توو اين سايت خيليا هستن كه فكر ميكنن پسر داشتن نشونه غروره وكسايي كه دختر دارن يه سر گردن پايينترن

من باهمچين آدماي كوته فكري توو همين سايت برخورد داشتم و شايد خيلياشونم ادعاي تحصيلات با فرهنگ بالا كنن

اما گفتار و تفكرشون دقيقا خلافشو ثابت ميكنه

درست مثل همين خانواده هايي كه دختراي ١٤.١٥.١٦.١٧ سالگي رو تو بچگي ميفرستن حجله شوهر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
همین که چون قبل ۲۵ ازدواج کردید نمیگید بهترین کار همونیه که من انجام دادم بلکه واقع بینانه صحبت میکن ...

ممنونم‌نظر لطف شماست❤

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
2706