2737
2739
عنوان

خدایاااا ملخخخخ😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 117 پست

بله به قم وکاشان حمله کردن

حالا فرض کن من امروز رفتم دانشگاه وباحجم زیادی از ملخ روبه رو شدم با این وضعیتم چقدر ترسیدم😭

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه خندم گرفت اون لحظه  بعد من با استارتر بودم منظورم شما نبودید  من خودمم چندشم میشه

بخدا من خیلی نترسم از هیچ حیونیم حتی نمی ترسم ولی بچه که بودم تو کوچه یه ملخ بزرگ پرید تو صورتم چسبید بهم از اون موقع من ملخ ببینم دست و پام شل میشه

Live the moment now✌
2740
شما قمین؟

نه عزیزم کاشان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
واای من حات بودم یا فرار میکردم از کاشان یااا کلااااا مبموندم خونه  فامیلای همسر منم کاشانن😄

گزینه دو رو انتخاب کردم😂