2737
2734
عنوان

ضایع ترین کارای دوران نوجوونی یا بچگیتون😐

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 50 پست
آخه طرفم ک تو خارجه میبینی ب مسلمونا و اعتقاداتشون احترام میذاره سایت عمومیه  وجهه ی خوبی ندا ...

بله عزیزم حرفت درست ولی ایا یک مسلمون معتقد این ساعت سایت میچرخه یا ذکر میخونه و نماز؟ ایا چرخیدن تو سایت جر اداب دعا محسوب میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امشب تولد دخترم بود نشد براش تولد بگیریم سه سالش میشه 😍البته ادمای معتقدی نیستیم اصصصلا گفتیم دور همی خنده و شادی داره مخصوصا تولد گفتیم جلو درو همسایه زشته در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردمو نه...ولی دلم برای بچم سوخت ...هفته ی دیگه تولد خودمه دوتاروباهم میگیریم دهن فامیل سرویس شه😂😂😂😂😂

ما یه معلم فیزیک داشتیم سال ۲ دبیرستان که بعضی وقتا که بچش بیقراری میکرد میرفتش توی مهد کودک مدرسه بچشو ساکت میکردش و میومد یه دفعه که واسه ۵ دقیقه رفت من و دوستم رفتیم دست کردیم توی کیفش نمونه سوالای فیزیک میان ترمو دزدیدیم خل کردیم دادیم به همه کلاس همه نمره میان ترم‌کامل گرفتیم معلممون شاخ دراورده بود 😂😂😂😂😂

بله عزیزم حرفت درست ولی ایا یک مسلمون معتقد این ساعت سایت میچرخه یا ذکر میخونه و نماز؟ ایا چرخیدن تو ...

اخ دمت گرم دلم خونک شد...بعضیا از زر زیادی زدن کل کل کردن خوششون میاد یکی نیس بگه الاف برو بکپ اینحا چیکار داری به‌ملت....این ادما جلو خودشونو نمتونن بگیرن اما میخوان جلو بقیه رو بگیرن ...تاسف داره😏

2740
آخه طرفم ک تو خارجه میبینی ب مسلمونا و اعتقاداتشون احترام میذاره سایت عمومیه  وجهه ی خوبی ندا ...

آره عزیزم این حرفت درسته.

ولی دیگه ماها نمیتونیم برای کسی تعیین تکلیف کنیم.

هرکسی دوست داره ی جوری باشه و زندگی کنه.

ب دیگران کار نداشته باشیم‌ بهتره در کل...

یه دفعه هم واسه ساعت حرفه و فن سالاد الویه درست کردیم گفتن سالاد الویه رو میبرن دفتر مدرسه که معلما بخورنش و نظر بدن ما هم کلی تف کردیم توی سالاد الویه 😂😂😂😂وقتی یادش میفتم میگم چقدر بیشرف و پست فطرت بودیم تو سن بچگی 🤣🤣🤣🤣🤣

آره عزیزم این حرفت درسته. ولی دیگه ماها نمیتونیم برای کسی تعیین تکلیف کنیم. هرکسی دوست داره ی جوری ...

مخاطبم استارتر نیس 

کُلی میگم 

ولی انگار بعضیا از قصد امشب از این دسته تاپیکا میزنن 

طرف هیچ تاپیک فانی نداره 

بعد امشب دلش هوس تاپیک فان کرده!

بگو تو ک این چنوخ نزدی این چن ساعتم صب کن!

2706