2737
2734
عنوان

اییی وااااای خدا بهشون رحم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 120 پست
خواهر من خودم نه مذهبی هستم نه ادای روشنفکرارو درمیارم... ولی نمیگم خده بهشون رحم کنه هر کی هر طور م ...

واقعاً اکثریت نشستن غم کشته شدن امام علی رو میخورن؟ یا غصه ی بدبختیای خودشونو؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به کسی چه ربطی داره  اونا اهنگ گزاشتن خدا به فضولا و قضاوت کننده ها رحم کنه چطور ما ها تو ایام ...

اول فضول خودتی 

دوم اینجا ی شهر کوچیکه ک همه شیعن 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2731

والا شوهر من نمازشم میخونه ولی اصلا به امام و این چیزا اعتقاد نداره 

اونام بنده های خدان دیگه 

اگه مردم بجای این کارا فکر کشور و زندگی بودن الان وضع مملکت مون این نبود

دینش چیه ؟؟

یهودی🙄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2740
اول فضول خودتی  دوم اینجا ی شهر کوچیکه ک همه شیعن

مگه تو رو گفتم فضول 

از حرف زدتت معلوم چقدر مومنی

ما هم شیعه ایم ولی به همه دینا احترام میزاریم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

حرمت داره و بهتره رعایت کنن درسته...

اما خواهر من انقدر توی این شبا ظلم های وحشتناکی به ادم ها میشه که بعید میدونم این خرده به اصطلاح بی حرمتی ها به چشم خدای بزرگ بیاد ...

و خوب میدانم سالهاست که مرده ام...
ما خیلی معتقدیم ب حدی ک تو این روز همه کاراشونو تعطیل میکنن حتی بازاریا و کارای ازادمون

منم خیلی معتقدم ولی قرار نیست همه مثل ما باشن 😄

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اول فضول خودتی  دوم اینجا ی شهر کوچیکه ک همه شیعن

گلم همه شیعه ن چون جرات بروز اعتقادات واقعی خودشون رو ندارن 

شما از دل تک تکشون خبر داری که دینشون چیه؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اصلامیخوام جاگلاب الکل روتابوتم ولوشه اصلامیخوام برم جهنم ناموسن بتوچه!!!پوریاپوتک

ب جهنم 

برو الکل بریز ب من چ😃

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2706