2737
2739
عنوان

واکنش شما چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 78 پست
قرربونت نزدیک یه هفته نبودم امشب اومدم هیچ خبری نیس همه فک کنم مشغول دعان

من ني ني رو تازه خوابوندم، مي خواستم خير سرم دعا رو تا ١٢ تمومش كنم كه فردا صبح سركار بايد برم، اما فكر نكنم تا ١٢ تموم بشه😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم خونه هاش که گرونتر نشده اخه خیلی شهر جدیدیه تازه ساختن ولی واقعا جزو تهران نیست من از شما ...

والله عزیزم من ۱ماه تو یکی از فازای پردیس خونه خریدم ۳۸۰ تومان دیروز همسایم داشت میفروخت خونش پرسیدیم ۴۸۰ تومان در عرض ۱ ماه ۱۰۰ت گرون شده و کارم تهران پارسه هروز در رفت امد هستم ۱۵ تا ۳۰ مین فاصلست ما ۲۰ سال اینجا ساکن هستیم قبلا شهرک بود الان ۱ سال که جزو تهران شده و چون بومهن هم بهش اضافه شده تبدیل به یه شهر شده  بنظرم در جوابشون هعی بگو مبارک باشه دلتون ایشاللله همیشه شاد باشه ما تو دل بعضیا نیستیم بعضیا واقعا ساده هستن دست خودشون نیست برخوردشون هم بچه گونس

والله عزیزم من ۱ماه تو یکی از فازای پردیس خونه خریدم ۳۸۰ تومان دیروز همسایم داشت میفروخت خونش پرسیدی ...

خوب گرونترشده ازتهران؟

تهران ۵۰۰ملیون پول رهن خونه هست عزیزم 

من الان سعادت آبادمیشینم 

اینجامتری ۲۴ملیونه 

یعنی یه خونه ۱۰۰متری میشه ۲میلیاردو۴۰۰ملیون 

2740
والله عزیزم من ۱ماه تو یکی از فازای پردیس خونه خریدم ۳۸۰ تومان دیروز همسایم داشت میفروخت خونش پرسیدی ...

اخه عزیزم درسته گرونتر شده نسبت به قبل 

چون مسکن خیلی گرون شده

اما جزو تهران نیست که

بینش جاده ست

یکی از شهرستان های تهرانه 

منم اوایل میگفتم شاید خودشون هم نمیدونن

الان یه ساله هنوز همینو میگن

خوشبخت باشی عزیزم

خوب گرونترشده ازتهران؟ تهران ۵۰۰ملیون پول رهن خونه هست عزیزم  من الان سعادت آبادمیشینم  ...

اینجا الان قیمت خونش جداست قیمت عرصه زمین هم جداست یعنی علاوه بر خونه شما باید پول زمینشم بدید من نگفتم همه جا تهران من منظورم تهران پارس بود مثل این میمونه من الان خونه شما با فرشته یا الهیه مقایسه کنم ختب مشخصه در یک رده نیستن هر شهرکی یه رشدی داره و پردیس در عرض ۱ سال فعلا رشد خیلی عالی داشته بخاطر همین خیلیا الان میان برای سرمایه گذاری پردیس 

چقدر بدجنسین،معلومه که حسودی میکنی استارتر وگرنه بگن شهرک یا شهر چی میشه مگه خودمم ساکن تهرانم . ...

به چیشون باید حسودی کنم؟!

من خودم ۲۰ ساله تهران میشینم

وقتی توچشمای منی که کل تهرانو میشناسم زل میزنه میگه شهرک!!

یعنی نمیفهمی

2706