2733
2739
عنوان

ایـنـک امـروز، روز شماست . . .

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون اقای زاهد فقط رسیدگی کنید من اصلا از عوض شدن نی نی سایت راضی نیستم هر بار که صفحه نت رو می بندم برای دوباره وارد شدن باید نام کاربری و رمز ورود وارد کنم تقریبا روزی 7 الی 8 بار با اینکه تیک مرا به خاطر بسپار رو هممی زنم با چند تا مرورگر هم امتحان کردم اما فرقی نکرده.دیگه نمی شه عکس گذاشت باید لینک بذاریم. چرا؟؟؟
سام کوچولو، بینظیر ترین هدیه خدا
2731
*اللهم صل على فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک* با سپاس از جناب آقای زاهد
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
2740
ممنون از پیام قشنگتون آقای زاهد . ما هم همه این عید بزرگ را به شما و همه ی همکاران پر تلاشتون تبریک میگیم .
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
سلام دوستان گلم *** روزتون مبارک ***

***** مسابقه آشپزی دوستان کلوب ستاره ها ***** ****** موضوع شماره 13: تزئین سالاد الویه ****** *** لطفا فقط به سه نفر از دوستان رای دهید *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606981&PageNumber=72

خدای مهربونم دوستت دارم
2706