2737
2739

سلام عزبزان 

من پسرموغیرانتفاعی میخوام بفرستم 

یه مدرسه س ک کادراموزشیش عالیه همه معلمای خوب اونجان 

تعداددانش اموزاش کمه 

مثلاکلاس اول فقط دوتاکلاس ک روی هم رفته ۲۸نفرن 

اول تاشیشن روهم ۸۰نفر

حیاطش بزرگه 

کلاساهوشمنده 

فقط بدیش اینه ک ساختمونش دوطبقس طبفه اول کلاس اولیلن ک پس فرداهواسردبشه میان توحیاط سالن ندارن یاراهرو

کلاساشونم خیلی بزرگ نیس یکم دلگیره 

عوضش مدرسه دوم ساختمون جدیدخیلی کلاسابزرگه 

پکیج وکولرگازی وهوشمتده 

مدرسه دوزبانس 

ولی کادراموزشیش ضعیفه 

کلی تحقیق کردم ایناروازخودم نمیگم 

حاللمن نمیدونم چیکارکنم راستش تواولی ثبت نام کردم ولی دوستام میگن برومولتوپس بگیربیاردومی 

ممنون میشم بگیداولی یادومی 

خودم باکادراموزشی خوب موافقم ولی خوب محیط اموزشیم برام مهم هست 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اکثر مدارس عیر انتفاهی کوچیک هستن دیگه. ولی به نظر من مدرسه ای بزار که رفتار درست با بچه دارن و ی جو ...

اولی اینجوریه 

دومی یکم احساس میکنم همه چبش رقابتیه 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
تجربه به من نشون داده که نه نوع مدرسه و نه کادر مجرب آن،هیچ کدوم در موفقیت بچه تاثیر آن چندانی ندارن ...

اونکه صددرصددرسته ولی خوب پسرم یکم شیطونه توفازبازیه کلامنم بچه کوچیک دارم نمیرسم راستش بخوام کارکنم باهاش درساشونم دیدی ک چقدسخت شده نسبت ب زمان ما

وخدایی که بشدت کافیست
اولی اینجوریه  دومی یکم احساس میکنم همه چبش رقابتیه

رقابت بچه ها؟خوب نیست که .   ولی لطف بزرگی به بچه ات میکنی مدرسه ای بزاری که رفتار خوش با بچه ات کنن چون خیلی تاثیر داره تو اشتیاق بچع برای درس و مدرسه

رقابت بچه ها؟خوب نیست که .   ولی لطف بزرگی به بچه ات میکنی مدرسه ای بزاری که رفتار خوش با بچه ا ...

ازاین نظرعالیه اولی 

فقط یکم ساختمونش قدیمیتره 

من حالابزام مهم نیست خیلی دوستاش میگن بریم دومی من دلم میخادهمینجابمونه چون گول زرق وبرق رونمیخورم عین این دکتراک مطب انچنانی دارن دریغ ازیه تشخبص درست 

وخدایی که بشدت کافیست
اونکه صددرصددرسته ولی خوب پسرم یکم شیطونه توفازبازیه کلامنم بچه کوچیک دارم نمیرسم راستش بخوام کارکنم ...

الان که اکثر معلمها خودشون را راحت کردند سر کلاس موبایل بازی میکنند درس بچه ها را تخته هوشمند میده مثلاً تخته هوشمند فارسی یا قران را روخوانی می‌کنه یا دیکته به بچه ها میگه،برای درس علوم و... هم معمولا معلم یک فیلم مرتبط می‌ذاره بچه ها میبینند،بعد هم میگن برید خونه مادرتون ده تا سوال علوم براتون در بیاره پنج تا ریاضی و ....

الان که اکثر معلمها خودشون را راحت کردند سر کلاس موبایل بازی میکنند درس بچه ها را تخته هوشمند میده م ...

😐😐😐اره دیگه اینم هست چقدم پزاین هوشمندبودنش رومیدن 

وخدایی که بشدت کافیست
ازاین نظرعالیه اولی  فقط یکم ساختمونش قدیمیتره  من حالابزام مهم نیست خیلی دوستاش میگن بر ...

اره گول ظاهر رو نخور ی تحقیق کن از مادر ها بچه های اونجا ببین از کدوم راضی تر ان ولی اگه دوستاش جدا میشن ازش ی کاری کن اذیت نشه

😐😐😐اره دیگه اینم هست چقدم پزاین هوشمندبودنش رومیدن 

واقعا مسخره هست ،تازه به جای درس و مشق همش از تخته هوشمند برای فیلم و کارتون دیدن و آهنگ گوش دادن استفاده میشه،الان دیگه اکثر معلمها فقط یک توضیح مختصر از درس را میدن بعد نود درصد کار و مسولیت خودشون را گردن مادر بدبخت میندازن

2706