2733
2734
عنوان

شکرگزاری و انرژی مثبت و تقاضا از خدا و دعا واستون بیاید🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 71 پست
خدایا شکرت یه سال دیگه شب قدر زنده هستم  خدایا شکرت واسه سلامتی امشب التماس دعا 💋

خداروشکر که هستی انشاالله عمرت طولانی و باعزت و همراه با عاقبت بخیری انشاالله خیر عزیزاتو ببینی و عزیزاتم خیر تو رو ببینن😍😍😍

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله خدا عاقبتتو بخیر کنه و عزیزانت زیر سایه لطف و کرم امام رضا سالم و سلامت باشن

ممنونم الهی آمین

خدا خیرتون بده ادم وارد،تاپیکتون میشه اگار ی قدم ب خدا نزدیکتر میشه چه ارامشی داره اینجا

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
این یه نشونست که تو به حاجتت میرسی .هرشب تو این تاپیک میای تا واسه حاجتت دعا کنیم.انشاالله خدا رومون ...

الهی آمین  بخدا همین دعاشم خوشحالم کرد اشکو به چشمام آورد انشااله همتون به حاجت دلتون برسین منم همینطور

2731
ممنونم الهی آمین خدا خیرتون بده ادم وارد،تاپیکتون میشه اگار ی قدم ب خدا نزدیکتر میشه چه ارامشی داره ...

شبای قبلم اومدید؟؟

نه اولین باره اومدم من این حرفا رو فقط،ب خوده خدا میزدم. نمیدونم چیشد،یهو اینجا نوشتم از ته دل...انگ ...

اگه بخوای هر شب و صبح که تاپیک میزنم صدات میزنم که بیای