2737
2734
عنوان

کی رو تا حالا نتونستی ببخشی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4558 بازدید | 145 پست

پدرمو 

وقتي نوجوون بودم با جمع خانواده ك نه با يه طايفه رفته برديم مسافرت همه پسرخاله هامو دوماداي خالمو اينا همه بودن منم خيلي مركز توجه همه بودم بهم گفت موهاتو بكن تو منم گفتم مامان چراانقد بابا گير ميده بهو جلو ٦٠-٧٠ نفر ادم موهامو كشيد تو ماشين و انقد تو صورتم كوبيد هيچكس نميتونستت نجاتم بده همه فقط نگاه ميكردن من فقط ١٣-١٤ سالم بود خيلييي حال وحشتناكي داشتم 

چند وقت بعدم تو جمع فاميل گفتم بابام خيلي منو دوست داره يهو يكي از خاله هام گفت اره اونروز ديديم و بعدم پغ زد زير خنده 

خيلييي روح و روانمو داغون ميكنه اين خاطره 

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرمو  وقتي نوجوون بودم با جمع خانواده ك نه با يه طايفه رفته برديم مسافرت همه پسرخاله هامو دوم ...

وای عزیزمم😢😢

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2728
پدرمو  وقتي نوجوون بودم با جمع خانواده ك نه با يه طايفه رفته برديم مسافرت همه پسرخاله هامو دوم ...

😔😔

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2740
عزیزم😞 منم نمیتونم ببخشم 

تک تک زخمه زبوناش یادمه که بهم زد..زخمه شمشیر خوب میشه ولی زخمه زبون هرگز..

.[/ الهی خدا به حق این شب های عزیز بهترین هارو برات در نظر بگیره یک زندگی عالیییی با یک بجه ی سالم ...

ممنون مهربونم😍😍

يكبار ديگم با خواهر كوچيكترم دعوام شد كه چرا شامپو جيبي منو برداشته اون موقعم ١١-١٢ سالم بود رفته بوديم بيرون شهر بابام انقد اين خواهرمو دوست داشت گفت بزار دستش باشه منم ميگفتم ميخامش بلند شد شاخه درختو شكست انقد منو با شاخه درخت كتك زد كه شوهرخالم اد چوب از دستش بگيره چوب خورد به انكشتش انگشتش در رفت ...

واقعا نميدونم گناهم چي بود خيلي دلم شكست خيلياااا 

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است
2706