2737
2734
کلا خوبه..ژله داخلشو بمال رو صورتت..اگه زود قرمز شد و احساس سوزش داری زود بشور مثلا نیم ساعت..اگر نه ...

ممنون آره دارم میزنم فعلا

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری واسه مو ؟

من ژل داخلشو خالی کردم ریختم توی میکسر و مخلوطش کردم بعد اون پوستها شو که هنوز ژل داشت زدم به کف سرم و با اونهایی که تو میکسر بودم هم بقیه موهامو بهش آعشته کردم بعدم سرمو کلاه رنگ گذاشتم تا دوساعت، بعدم حمام

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2728
درهرحال واسه من اثر داشت برای روشن شدن پوست هم مخلوط عسل و ابلیمو طبیعی هم موثر بود هر روز میزدم

خدا کنه اثر داشته باشه مخصوصا الان که تابستونه با کوچکترین آفتابی پوست آدم کدر میشه و لک میندازه

من یکماه استفاده کردم تاثیری نداشت.تازه انگار یکممم پوستمو تیره کرد.

جدی میگی؟؟؟ پس چجوریه انقدر ازش تعریف میکنن؟🤔

بله من استفاده کردم خوبه

شما شبا میزدین؟

2740

واسه من که هیچ تأثیری نداشت،الهی مرده شور بشوره پوست منو،تاحالا صد نوع دارو ضد لک استفاده کردم اولاش خوب بوده بعدش یا زخم کرده یا دیگه جواب نداده،فقط یه دارو خوب بود اونم بعداز شش ماه نتیجه داد که دیگه تموم شد بعدشم نتونستم گیرش بیارم،رو تخت غسالخانه بشورن ریخت منو الهی😬😬😬

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
درهرحال واسه من اثر داشت برای روشن شدن پوست هم مخلوط عسل و ابلیمو طبیعی هم موثر بود هر روز میزدم

ببخشید شما کی استفاده میکردین؟ چند ساعت میزاشتین رو پوستتون؟

ببخشید شما کی استفاده میکردین؟ چند ساعت میزاشتین رو پوستتون؟

کدوم رو منظورت هست

عسل ابلیمو رو نیم ساعت بعد می شستم

الویه ورا گاهی یادم میرفت بشورم همینطوری روی پوست بود تا وقتی مثلا وضو میگرفتم

یه دوره که حتی میزدم روی ضد افتاب میزدم میرفتم بیرون چون یکی از خاصیت هاش ضد افتاب بودنشه

واسه من که هیچ تأثیری نداشت،الهی مرده شور بشوره پوست منو،تاحالا صد نوع دارو ضد لک استفاده کردم اولاش ...

خدا نکنه عزیزم این چه حرفیه

هر پوستی یک قلقی داره، البته به قول اوندوستمون رژیم غذایی هم مهمه، کلا غذاهای چرب ، تند، ادویه و فست فود ها و سس ها مخصوصا مایونز،،، اینها باعث لک میشن به مرور زمان، بخاطر اینکه کبد رو چرب میکنن

کدوم رو منظورت هست عسل ابلیمو رو نیم ساعت بعد می شستم الویه ورا گاهی یادم میرفت بشورم همینطوری روی ...

منظورم آلوورا بود

آخه میگن شب تا صبح، یعنی موقع خواب بزنین بهتره

من روز میزدم یادمه درهرحال شب هم خوبه کلا اگه حساسیت نمیدی خوبه برای پوست خیلی کرمها در تبلیغش زد ...

آهان...

آره درسته👌👌👌 ممنونم عزیزم😊😊😊