2777
2789
عنوان

بیاین بحرفیییم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شوهرم قهرم

تو همه ی زندگیا دعوا و اختلاف هست ولی سعی کنید کارتون به قهر نکشه چون تنها اثرش سردیه بینتونه حرف بزنین و مشکلتونو حل کنین شما هم ناراحت نباش عزیزم بازم زندگی به روال عادیش بر میگرده 

تو همه ی زندگیا دعوا و اختلاف هست ولی سعی کنید کارتون به قهر نکشه چون تنها اثرش سردیه بینتونه حرف بز ...

تو این بیست روز ماه رمضون فقط سه روز خونه بوده

وقتی هم نیست دست نمی کنه ی زنگ بهم بزنه

اصلا سراغم رو نمی گیره 

منم که زنگ میزنم درست جوابم رو نمیده به دقیقه هم نمی کشه مکالمه ....

آخه این چه زندگی ای هست 

خیلی دلم گرفته

تو این بیست روز ماه رمضون فقط سه روز خونه بوده وقتی هم نیست دست نمی کنه ی زنگ بهم بزنه اصلا سراغم ...

ازش بپرس که چرا اینجوری میکنه گلم قبل از اینکه عشقتون از بین بره اوضاع رو کنترل کن

تو این بیست روز ماه رمضون فقط سه روز خونه بوده وقتی هم نیست دست نمی کنه ی زنگ بهم بزنه اصلا سراغم ...

عزیزم حتما عادت ندارن زیاد صحبت کنن هر کسی با توجه به جو خانواده و محیط و فرهنگ خانوادش بار میاد کم کم باهاش حرف بزن انقدر از اینورو اونور بگو که یخش باز شه و اونم بگه. ناامید نشو اصلا وگرنه زندگیت یه رنگ‌ و خسته کننده میشه زبونم لال

این من، من نیست🙃
2801