2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله کمبودش ریزش مو میاره👍

اوه...چقد ناراحت بودم موهام میریزه از فردا میخورم

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
ریزش موت اگه ارثی باشه از ناحیه جلوسرباید بریزه نباشه هورمونیه. 

نه جلو سرم نیس ولی بابام موهاش ریخته...امیدوارم از استرس باشه.ولی اينجور ک میگن دیگه موی رفته بر نمیگرده فقط میشه جلو رفتن بقیشو گرفت

سلام😂
2731
نه جلو سرم نیس ولی بابام موهاش ریخته...امیدوارم از استرس باشه.ولی اينجور ک میگن دیگه موی رفته بر نمی ...

آره موی رفته دیگه درنمیاد. شاید دکتر بهت یه محلول بده ک مو درمیاد نمیدونم اسمش چیه؟

اما اونم قطع کنی میریزه حتمن برو دکتر تا بیشتر از این نریخته

prove yourself to yourself not others
2738
اول هفته ای ی بار بخورین  بعد کمکم ماهی ی بار..زیادیشم ضرر دارع..منم ویتامینd خیلی کم بود قرص خ ...

فدات دوستم.ببخشید اگه توی ادرار خون باشه مشکل چیه؟

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
فدات دوستم.ببخشید اگه توی ادرار خون باشه مشکل چیه؟

عزیز دلم علل مختلفی میتونه داشته باشه مث عفونت کلیه و مجاری ادراری و..اسیب به کلیه و..باشه ..اما هشدار مهمیه عزیزم حتما ب پزشک مراجعه کن تا علتش مشخص شه

شوخی؟!😞

ن عزیزم😀 درس میشه من تو شیردهیم بقدری موهام ریخت و شقیقه هام خالی شد شوهرم همش سر ب سرم میذاش ولی دراومد همش

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
عزیز دلم علل مختلفی میتونه داشته باشه مث عفونت کلیه و مجاری ادراری و..اسیب به کلیه و..باشه ..اما هشد ...

میرم حتما ..مرسی...امروز جواب ازمایشم گرفتم حتما میرم.فدات شم😍

2706