2737
2739

من خودم عاشق لاک زدنم ولی نماز هم میخونم نمیشه لاک زد برای همین حنای هندی تو رنگای قرمز قهوه ای سیاه رو میزنم رو ناخونم این شکلی میشه گفتم شاید شما هم خوشتون بیاد این رنگ قهوه ای شه

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

براقیت لاکو نداره 

تنوعم نداره که   

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

حنای هندی منم قبلا زدم خیلی خوبه به مررو هم یکم تغیر رنگ میده..شما با چیزی هم مخلوط کردین مگه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738

قرمز قهوه ای سیاه رو قاطی میکنی میزنی ؟ منم عااااشق لاک رنگ تیره ام ولی بخاطر نماز خوندنم‌ نمیتونم بزنم

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
قرمز قهوه ای سیاه رو قاطی میکنی میزنی ؟ منم عااااشق لاک رنگ تیره ام ولی بخاطر نماز خوندنم‌ نمیتونم ب ...

نه هر بار یه رنگ سیاهشم خیلی قشنگ میشه

قرمز قهوه ای سیاه رو قاطی میکنی میزنی ؟ منم عااااشق لاک رنگ تیره ام ولی بخاطر نماز خوندنم‌ نمیتونم ب ...

جدی؟تا حالا نشنیده بودم

2706