2733
2739

مخفیانه دوسش داره ولی فقط فعلا در حد پیام های معمولی هستند چون گوشی دوستم رو چک میکنم میدونم. و از طرف یکی از دوستای پسره می‌دونم که دوسش داره ولی هنوز چیزی نگفته. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاری نمیشه کرد...وقتی منو دوس نداره نمی تونم به زور علاقه مندش کنم به خودم...هر چند میدونم که خیلی آزاردهنده ست و سخته

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2738

با تمام غک و اندوووه قلبیم از اونجایی ک آرزوی عاشق خوشبختی معشوقه بهم میرسونمشون تو عروسیشون ساقدوش میشم و عشصمو بدرقه میکنم 

زر اضافه زدم 

میرینم ب جفتشون 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

اگه یکی رو دوست داری و اون یکی دیگه رو دوست داره بیخیالش شو

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

عنوانت مغزمو ترکوند یادم به شعر دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشی افتاد😐

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم

دوره دانشگاه دو تا دوست صمیمی بودیم

دوستم یکی از پسرهای دانشگاه رو دوست داشت و پسره هم خودش رو بهش نزدیک میکردن

پسرِ مذهبی و از خانواده هایی بودن که ازدواج هاشون فامیلی و زن ها چادری بودن

ولی نه من نه دوستم هیچکدوم اینجوری نبودیم

یه شب دوستم زنگ زد بهم صداش میلرزید

گفت مسیحا نظرت راجع به فلانی چیه! گفتم شوخیت گرفته؟ گفت زنگ زده به من و ازم خواسته که باهات حرف بزنم بعدم زد زیر گریه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

مال ما اينجوري شد يكي از دختراي فاميلامون يكب از پسراي فاميل و ميخواست ولي ميدونست پسره كسي ديگه و ميخواد همينجوري تو مسافرت به پسر سر حرف و باز كرد گفت ك ازه اگ ميخوايش من باهاش حرف ميزنم بااينكه عاشقش بود ولي يچند مدت حرف ميزدن پسره عاشق شد ميگفت اون برام مثل ي پوستر بود ك تا حالا باهاش حرف نزدم و فك ميكردم دوستداش دارم الان ازدواج كردن عاشق همن 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2706