2733
2734
عنوان

خانوماا ی خاله دارم من عروس مظلومشو میخاد دربه در کنه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2273 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لایک

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2731

تا وقتی مهریه زن اولی در کار بود مرد خوب بود.آقا زن دوم مهریه رو داد مرد عوص شد با ی زن دیگه ک شوهر داشت دوستی کرد.سه سال دوس بود زن نمیدونست.بعد سه سال عروس خالم حامله میشه بچه دومش.بچع سقط میشه زنگ میزنه ب شوهرش دست شوهره میخوره گوشی باز میشع عروس خالم رابطه اینا رو میفهمه خودشم دوست صمیمی عروس خالم هستتت

خدانکنه عزیزم.این چه امضاییه...آدم حالش گرفته میشه

امضاش که رقص داره 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2740
بلانصبت گه تو ثروت خالت با این اوصاف

عزیزم برا تو دلیت صلوات فرستادم و آیت الکرسی خوندم

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
واااااای عروس جدیددددد  ی تیکه ماااه.کلفت خونه مادرشوهر شده بود نوه ها دختراش میخوردن میکشیدن ک ...

ماه نیست.خره با عرض معذرت

یکی طلاهاشو ب۴روشه مهریه هووشو بده میشه ماه؟لیاقتشه که بشینن پشتش ایشونم سواری بده.

اعصابم خورد میشه تا یکی بی زبون میشه و بی پناه بهش میگن خیلی خوبه.😒

Kiziim
2706