2733
2739
عنوان

داستان دعواي من و خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 43138 بازدید | 396 پست

نصف حقارتی که میشه تقصیر خود آدمه برای تو کاملاااااا تقصیر خودته چون خودت اجازه میدی هربلایی سرت بیارن

ضمنا تاپیک سرکاری نزن بدبخت

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا من 34 سالمه شوهرم 35    با اینکه 16 سال از زندگیمون میگذره هر شب   نهایتش یه شب در میون رابطه داریم

به نظرم مردی که هر شب با زنش رابطه داشته باشه خر زنش میشه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

خواهشا بگو صدای اون پاچه پاره رو ضبط کردی برا شوهرت 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2742
قبول كردم  بخدا مجبورم  الانم دارم اتاقشو جمع ميكنم

آدم بی ادبی نیستم ببخشید شرمنده ولی خاک تو سرت خاک تو سرت

اون بتو فحش داده حرفش غیرمنطقیه بعد تو ازون میترسی

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
اون ب تو گفته جن ه.  بعد تو. استرس داری و برات عجیبه ک چرا اعتراضی نکرده؟؟؟؟؟؟؟ ببین این شوهر ...

عزیزم اینایی که گفتی مشکل استارتر نیست

مشکل خودشه شخصیت خودشه تا خودشو عوض نکنه رو شخصیتش کار نکنه ۱۰ تا شوهر دیگه هم بکنه همینه 

من که این حجم از حماقت برام قابل باور نیس

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.

اواقعا داری راست میگی خاک برسرت که داری تحمل میکنی 

من بودم میرفنم خونه بابام حتی اگه بابام میزد لهم میکرد ومیکشتم بر نمیگشتم تو این وضع

اصفهانبا ان همه وسعت شده نصف جهان یک وجب قد داری و کل جهانم گشته ای
2738

خدایش اینا که گفتی راس بود یا سر کاریه

آخه مگه میشه

مگه داریم

پس کی رابطه زناشویی دارید

چه جوری زندگی میکنید

به حق چیزای ندیده و نشنیده

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش
اعتراض كردم فكر كردي چي شنيدم  رضا با پرويي گفت همه چي وابطه زناشويي نيست  تو فقط اينا ب ...

باشه توام ازین ببعد همش بخودت برس لباسای شیک و جذب بپوش قر و اطوار بریز همیشه ساپورت بپوش تو خونه رنگدر رنگ موهاتو رنگ کن خوشجیلی موشحیل همشم سعی کن با ناز و عشوه حرف بزنی بعدشم کم محلی شوهرت کن  ببینم بازم شوهرت میگه این حرفو یانه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

حسم میگه این تاپیک سر کاریه به چند دلیل

اینکه خونه های 70 متری حداقل دیگه 2اتاق رو دارند

بعدشم گفتید شوهرم بدون اجازه خونه رو فروخته بعدشم گفتید توی یه شرکت که حقوقش کمه کار میکنه کسی که حقوقش کمه چطور میتونه خونه بخره اونم اول زندگی

بعدش یعنی انقدر مادر شوهرت نفهم تشریف داره که نمیدونه زن و شوهر حریم خصوصی میخواند و دختر مجردش رو بیاره پیش خودش

البته من خودم دختری رو سراغ داشتم که بعد 2سال و نیم زندگی زیر یه سقف باکره برگشت خونه پدرش و طلاق گرفت اونم بخاطراینکه همسرش بیماری روحی روانی داشت و کلا مشکل داشت

اما اینکه شما باچنین شرایطی تن به این زندگی دادید حتما به یه روانشناس مراجعه کنید چون سلامتی عقلی ندارید اگر داشتید 1هفته هم دوام نمی آوردی

هر چند که میگم سرکاریه و برای پربازدید شدن این تاپیک رو زدی

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش

اسی دلم نمیخوا. حرفی بزنم دلت بشکنه اما برای اینکه فقط یه کوچولو به خودت بیای میگم.اولا پست گذاشتن اینجا برای چی بود فقط اطلاع رسانی از شاهکارات؟؟

میخوام بدونم.مردی که بالای ده سال فاصله سنی داره چرا ازدواج کردی ه حداقل فاصله سنیش اگه زیاده شرایط مالی خوبی نداره.شوهرت اولین مشکلش نداشتن حس مردونگیه.

ببخسیدا شوهرت یه زن کم سن سال گرفت که هم گاهی اوقات نیازش رو برطرف کنه هم کارای خونه مادرش رو بکنه.خودشم همونجا کنارشون یه لقمه غذایی بخوره.مادرسوهر و خواهر شوهرت بی ارزش بودنت رو فهمیدن که اینطور باهات رفتار میکنن.والا اون جاری ها میدونن که اینا چه جور ادمین که رابطه ندارن با اینا.شما فردا به پدر مادرت بزنگ بگو برای اخرین بار بهتون میزنگم.والا هر اتفاقی برای منو زندکیم افتاد دخالت نکنید.بعدشم.عین بچه ادم ساکت جمع کن برو خونه پدر مادرت یا کسی که غمت رو میخوره.لازم شد شکایت کن.تا ادم بشن هر سه تاشون.اولین کسی که خوردت کرد پدر و مادرت.بعد همسرت.وبعد اون دوتا عفریته.البته مقصر اصلی خودتی که برای دو لقمه نون جای خواب اونجا موندی.

برو وقت کردی کار خونت تموم شد یه بهر عقد نامه تو بخون.وظیفه همسر تهیه یه مسکن.و دادن خرجی.برای ارامش همسر با توافق طرفین.حالا تو عاشق چی این رضاتون شدی.که این همه فحش خوردی هنوز اونجایی من خدای نکرده جات بودم همونجا زنگ میزدم به شوهرم.وقتی هم اومد تو خونه کفشش در نیاورده همه دلمو خالی میکردم.حتی شده چهارتا دروع بیشتر میگفتم.بگی مادرت وقت رفت گفته فلان کار کنم.خواهرت بیدارشده گفته اتاقش براش تمیز کنم.وقتی ناراحت شدم شروع کرده به فحش دادن.

2706