2733
2739
عنوان

داستان دعواي من و خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 43138 بازدید | 396 پست

گفتم ميخوام باهات صحبت كنم 

من اول از در دوستي رفتم جلو 

گفتم سارا جون تو هنوز مجردي و شايد زندگي مشتركو درك نكني 

چيزي نگفت و اخم كرد بعدش گفتم منو برادرت حقمونه تنها باشيم 

غريبه نيستي تو اين سه سال ما رابطه اي نداشتيم كه با ارامش باشه 

رابطه جنسي نداشتيم كه مارو بهم وصل كنه ميشه ...

اينو كه گفتم بهم گفت اهااا فهميدم درد چيه ج ن د .. خانم

گفت من مجردم ك هستم بتو چه عوضي بدار رضا بياد بذار مامان بياد و كلي داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نمیفهممت دختریکم برای خودت ارزش قائل نیستی تو آخه یعنی چی توباید کاری کنی شبا شوهرت بدون تو خوابش نبره نه اینکه پیش مامان جونش بخوابه

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2731
گفتم ميخوام باهات صحبت كنم  من اول از در دوستي رفتم جلو  گفتم سارا جون تو هنوز مجردي و ش ...

سلیطه ی حال بهم زن

یکی میزدی دم دهنش خون بالا میاورد

واقعا چرا موندی اونجا

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
یعنی مادر شوهرت ک خودش متاهل بوده و از رابطه زناشویی مطلع هست عقلش نرسیده اون اتاقو بده به شما و دخت ...

عقلش میرسه.ولی دلش نمیخواد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

به شوهرت بگو تو لازم نبود ازدواج کنی یکی دیگه رو بدبخت کنی با اینا زندگیتو میکردی مادرشوهرت دخترش پیششه و تنهای تنهام نیس به شوهرت بگو یا خونه جدا واست بگیره یا برو پیش خانوادت ایو زندگی برات مگه چی داره بخاطرش تلاش کنی

تا خودت خودتو دوست نداشته باشی و یسری نیازها و حداقل هارو برای رفاهت تععیندنکنی هیچ کس تو رو به شخمشم حساب نمیکنه.خودت شروع کن باخودت تکرار کن من مهممممم 

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
رضا واسه شما خیلی پیره عزیزم 14 سال ازت بزرگتره چطور درکت کنه من و شوهرم 35 سالمون هست اما بهم وابسط ...

ما ١١ ساليم

پدر دختري نيست

ولي اشتباهه چون هيجاناتمون يكي نيست

اون هميشه منو كوچولو ميبينه

تنها مزيتش اينه كه هرچقدم لجبازي كنم سربه سرم نميزاره

خيلي منت كشو نازكشه

ولي خب من ميگم همسررر بودن يعني تو همه چي همسر بودن

الان كه ده سال گذشته ميگم كاش اختلاف سنيمون كم بود

گفتم ميخوام باهات صحبت كنم  من اول از در دوستي رفتم جلو  گفتم سارا جون تو هنوز مجردي و ش ...

وای من بودم فکش میاوردم پایین نگو هنوز تو اون خراب شده ایی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706