2733
2739
عنوان

پلی کیستیکا یه لحظه بیااان تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سریع باردار شدم امضامو بخون ولی الان پریم نامنظمه😖

عزیزم‌چیا خوردی؟داروام‌میخوردی؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2731

عزیزم من ۱۰کیلو لاغرشدم همون ماه باردارشدم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

داروهایی ک خوردم دوفاستون بود و متفورمین ۳ماه خوردم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2740
اخه ما تو شمالیم عادت کردیم به برنج 

من رفتم آی یو آی 

قبلشم مقداری ورزش، رژیم غذایی و پرهیز، گرمیجات 

الان باردار شدم دعا کنین سالم باشه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
بهم لتروزول امپول اچ ام جی میداد فولیکولم ۱۸ ۱۹ میشد ولی نشد.تاحالا بهم امپول ازاد سازی نداده بود.من ...

اول اینکه باید امپول ازادسازی بده.سعی کن شوهرتو تقویت کنی یه شب قبل از تخمک گداری و دوشب بعدش اقدام داشته باشی واقعا دوما رعایت کنی رود نتیجه میگیری سردی نخوری اگرم یهوو شد که خوردی بفدش یه چای دارچین نبات بخور دارچین هم یعی کن خودت پودر کنی.و ژل رویال اصل هم گیرد بیاد خیلی کمک میکنه هم به اسپرم هم به وضعیت شما.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
من خودم بدون برنج میمیرم سه ماه نخوردم اولش کمش کردم بعد نخوردم

رازیانرو چجوری مصرف کنیم؟هرروز ؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706