2733
2739
عنوان

خونه خریدن برام آرزو شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2986 بازدید | 77 پست
مشهدم اصلا کوتاه نمیان میگن حق ندارین خونه تو پایین شهر یا خونه یک خوابه بگیرین بدجور تو عذابم

ببین عزیزم من با خونواده ی شوهرم رابطه ندارم ولی خونواده ی خودم هی میگن خونه ات باید اینجوری باشه اونجوری باشه منم غیر مستقیم گفتم پول زحمت کشیدن و قناعت خودمو شوهرمه من دوس دارم توی آرامش باشم و شیک بودن خونه از ویلایی بودنش برام مهمتره الانم یجای خوب خونه پیدا کردم طرف خارجه فقط به یکی سپرده خونه اش رو بفروشه قراره ما متری ۴تومن برداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیزم اینجا خیلیا مستاجرن؛خیلیامون شاید هیچوقت خونه دار نشیم خودمونو گول نزنیم اوضاع اقتصادی واقعا خرابه قیمت مسکن چندبرابرشده وام گرفتنم که ماشاءالله فقط سنگ جلوپات میندازن

درهرحال خداتو شکر کن پدرت بهتون جا داده شماهم از پدرشوهرت توقع نکن اونکه مسئول خونه خریدن شما نیس

خدا بزرگه انشاءالله همه مستاجرا صاحب خونه بشن همچنین شما

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

منم خونه میخوام

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2731
بابا من پدرشوهر روز عروسی یه ماشین بهمون هدیه داد فرداست فروختش پولش و برداشت فقط خودتون تلاش کنید م ...

اگ‌میدونستم اینجوریه😔....خدایا فقط نجاتم بده دارم خفه میشم

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
اگ‌میدونستم اینجوریه😔....خدایا فقط نجاتم بده دارم خفه میشم

خب چرا سخت میگیری یجا کرایه کنید یا رهن 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
استارتر عزیزم اینجا خیلیا مستاجرن؛خیلیامون شاید هیچوقت خونه دار نشیم خودمونو گول نزنیم اوضاع اقتصادی ...

اون گفت به من اطمینان داد اگ میگفت پسرم چیزی نداره منم میگفتم بسلامت اون داشت و فروخت من هیچوقت نمیبخشم😭

2740
اره ولی خیلی کمتر مثلا واس خونه ۹۰ متری ۲۰۰ تومن

خونه ی بابای من۳۰۰متره هیچی نمیدم ولی خیلی توی همه چیزم دخالت میکنن خواهرام هم همش میان ۵ روز ۵روز میمونن میگن خونه ی بابامونه بماند که مردم چقدر پشت سرمم حرف میزنن منم چون طاقتم تموم شده دارم تلاش میکنم خونه بخرم

مشهدم اصلا کوتاه نمیان میگن حق ندارین خونه تو پایین شهر یا خونه یک خوابه بگیرین بدجور تو عذابم

کمک کنن خوب

ناراحت نشیااستارترولی تاخودت وشوهرت همت نکنیدنمیخرید

من پول جهازموگرفتم ازمادروپدرم ووسایل اولیه روبابام گرفت مث گازولباسشویی ویخچال ودوتافرش وجاروبرقی بقیه روکم کم گرفتیم باچندتام بشقاب وچنگال وقاشق و...

طلای عروسی قلم گرفتیم خریدعروسی قلم گرفتیم خیلی چیزارورفتیم خونمون نداشتیم چون پول جمع کردیم وام گرفتیم ازسروته خرجای بیخودزدیم خونه گرفتیم...

نمیشه که به حرف بقیه زندگی کردهمت کنیددوتایی کمک کنیدجمع کنیدبخرید

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
خب چرا سخت میگیری یجا کرایه کنید یا رهن 

هیچی نداریم طلا بفروشم واس رهن از دستم میره حقوق شوهرم ۱ و خورده ایه میتونم اجاره بدم بنظرت؟؟

بابا چقدر شما اول زندگی همه چی می خواین 

باور کن من نه خانواده خودم نه خانواده شوهر کمکم کردن سه سال مستاجری کشیدم تازه به زحمت بعد پنج سال اومدم خونه خودم همش قسط قسط 

همه هم از ما طلبکارن انگار به خدا 

یا می گن خسیس بهمون یا به یه چیزی گیر میدن ولشون کن این مردم و

اصلا  من باشم بدترین جای مشهد میشینم ولی منت نمی کشم 

تازه من  الان حتی شوهرم ارث پدرش که حق مسلمشه  و هم نگرفته یعنی آنقدر جفتمون  بی منت رو پای خودمون واستادیم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اره ولی خیلی کمتر مثلا واس خونه ۹۰ متری ۲۰۰ تومن

من خواهرم ۶سال خونه مدرم نشسته بودن یک ریال ازش نگرفتیم گعتیم گناه دارن پولاشونو جنع کنن خونه بسازن حتی بابام مرغ میوه میگرفت حتما برا اونم میگرفت حتی بستنی .پیش همم نبودن خونه ها بابام یه خونه ویلایی داره یه ۳طبقه .

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706