2737
2734
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2875 بازدید | 190 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جای این چیز مزخرف که خیلی رواج پیدا کرده و سرشار از آنتی بیوتیک و هورمون هست. (بیشترین جذب هورمون و آنتی بیوتیک تو اندام تحتانی هست) سویق کامل سنجد رو هرشب با شیر و عسل مخلوط کن و نوش جان کن و تغییر رو به وضوح ببین.

بادام درختی هم روزی چهارده عدد بخور

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

من ک تو سوپ دوس ندارم

بزار بپزه 

بعد رب و نمک بزن

بزار آبشو جم کنه

فوق العاده میشه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728
واقعا ۱۰۳ بودی ۶۵ شدی چه جوری چندوقته منم ۱۰۳ ام😕

اره عزیزم

به خاطر بچه دار شدن مجبور شدم کم کنم 

یه تاپیک کامل و جامع دارم که چکار کردم .سایزم الان ۳۸ و

خیلی خوشحالم 

امیدوارم شماهم کم کنی

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
بچه ها بکین چطوری بپزم  که بو نده؟؟؟

مامان من با سیر و پیاز و زردچوبه و فلفل و نمک میپخت 

ابشو هم با نون میخورد هم تو سوپ می‌ریخت هم تو استامبولی پلو من مزشو دوست دارم ولی از شکلش خوشم نمیاد

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2740
از قرص و دارو ک بهتره عزیزم.ان شالله ک دیگ نیاز ب دارو نداشته باشی.خداروشکر نه قیمتش بالاست نه کمیاب ...

اره واقعااا بهتر 

یه جوری شدم دکتر گفت 

ولی دیدم شما عزیزان همه خوشتون اومده گفتم پس حتما میخورم 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من به بسته میخرم به قصابه میگم ناخناشو میزنه .با آب سرد میشورم بعد توی زود پز با یه دونه پیاز . به دونه هوبج و دوشاخه کرفس و یه مقداری زرد چوبه و تخم گشنیز میزارم سه ساعت با شعله کم بپزه به که سرد شد میریزم توی شیشه یا بسته بندی کوچیک میکنم توی فریزر .پای مرغارو هم میدم گربه میخوره .فقط ابسو توی سوپ یا غذا میریزم  خیلی خاصیت داره فقط کسایی که چربی دارن کم مصرف کنن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
بچه ها بکین چطوری بپزم  که بو نده؟؟؟

من شنیدم خوب تمیز میکنن

با پیاز و زردچوبه و دارچین میپزن

آبش مثل ژله میشه

اونو‌ میریزن داخل سوپ و خورش

عزیزم ی توصیه خواهرانه

حتما طبق دستور پزشک کورتون مصرف میکنید و براتون لازمه

مواد غذایی تا حدی میتونه کمک کنه

اگر واقعا تراکم استخوانتون کم شده

تحت نظر دکتر روماتولوژیست

داروهای خاص مصرف کنید که بیشتر نشه

حتا در مواقعی که خیلی پوکی شدید باشه

باید از تزریق زیر جلدی ( هر شب) استفاده کنید که خیلی سخت میشه براتون

ولی در مراحل اولیه

مصرف یک قرص در هفته

و احتمالا مکملهای کلسیم میتونه کمک کنه

سالم و شاد باشید

به جای این چیز مزخرف که خیلی رواج پیدا کرده و سرشار از آنتی بیوتیک و هورمون هست. (بیشترین جذب هورمون ...

اخه دکترا میگن پر خاصیت 

یعنی چرت میگن 

از زمان قدیم همه میگفتن برا پوکی استخون عالیه👌

2706