2733
2734
مولتی بچه رو تپل میکنه؟ اخه خیلی لاغر شد وقتی دندون اوورد

عزیزم مگه پزشک اطفال نمیبریش دوره ای که بگه چه چیزایی بهش بدی؟  ویتامین ها همیشه به تپل شدن کمک میکنن ولی برای بچه ها الزامیه.

کیمیاگر شده ام ...
بچه اولم ندادم گفتم فرق نزارم اینم ندادن.الان یکسال یکماه.نه کم خونی نداره رفتم ازمایش

خداروشکر 

اما رفتم دکتر بچه رو دید 

گفت شیرت آهنش خیلی کمه قطره بده 

اما خواهرشوهرمم مثه شما نمیده ولی مشکلی نداره چون شیرش اهن داره به اندازه کافی

😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه پزشک اطفال نمیبریش دوره ای که بگه چه چیزایی بهش بدی؟  ویتامین ها همیشه به ت ...

چرا بردمش اما ۱ماهی میشه بهداشت نبردم و آ د و آهن بهش ندادم 

برا همین گفتم اگه مولتی  یا آهن هرکدومش خوبه براش بگیرم 

😒
2731
اگر کمبود وزن نداره اذیتش نکن ژنتیک بعضی بچه ها اینطوریه مهم سلامتش هست و منحنی رشدش

وزنش نرماله اما از بچه های اندازه خودش خیلی ریزتره یعنی حس میکنی ۶ماهس 😔😔

😒
خداروشکر  اما رفتم دکتر بچه رو دید  گفت شیرت آهنش خیلی کمه قطره بده  اما خواهرشوهر ...

بچه وزنش خوبه چرابهش اینا بدی؟من دندون دخترم سالمه بااینکه ۶سالشه قطره اهن ندادمش.بچه خواهرشوهرم قطره خورده الان۳سالشه دندونش سیاه شده وخراب همش دندون پزشکین بچه دندون دردم داره

سکوت
2740
۹ماهس عزیزم چه  قیمتی هستن

قطره آهن لیپوزوفر(به جای سیدرال اومده تو بازار) بده و مولتی ویتامین بیبی جویس عالین.. دختر من اصلا نه اشتها داشت نه وزن میگرفت با اینا عالی شده

تیکر تولد یکسالگی دخترم  
مثه پسره من ریزه  ۹ماهشه ۷کیلو  وزن تولد ۳۵۰۰

ماشالا پسر من وحشتناك شيطونه 

يعني يك دقيقه نميشينه

و خرابكار حرفه ايه 

عاشق طالبي و هندونه و گوجه سبزه 

و عاشق اونواع و اقسام ترشيجات 

محض همين لاغره 

جديدا دفعش هم زياد شده محض همون هندونه وطالبي