2733
2739
اخه گفتی مبخوام بچینم فکر کردم جهاز میگی ... اره منم چهار ساله ... بچع داری ؟ 

نه والا بچه ندارم

منم شوهرم کارش تهرانه خودم پیش مادرشوهر اینام زندگی میکنم قرار چند روز دیگه خونه بخره منم برم پیشش دعا کنید برامون😍😍😘😘

خودت باش اینجوری،قشنگترینی
نه والا بچه ندارم منم شوهرم کارش تهرانه خودم پیش مادرشوهر اینام زندگی میکنم قرار چند روز دیگه خونه ...

خوب به سلامتی انشاالله یه خونه خوشگل میگیری و عکسش هم بزار هر وقت چیدی گلم 😘❤😍 منم با مادرشوهر تو یه ساختمونم از اینجا بلند شیم بعد میرم تو فکر بچه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب به سلامتی انشاالله یه خونه خوشگل میگیری و عکسش هم بزار هر وقت چیدی گلم 😘❤😍 منم با مادرشوهر تو ...

ممنون عزیزم ایشالا توم همین طور

اره امضاتو دیدم بسلامتی 

من کلا باهاشون تو یه خونه زندگی میکنم😑😑

ممنون عزیزم ایشالا توم همین طور اره امضاتو دیدم بسلامتی  من کلا باهاشون تو یه خونه زندگی میکن ...

خیلی سخته ... همش عذاب میکشم با این که کامل مستقلیم اما خواه ناخواه همه چیمون میفهمن مدام سلام خدافظ خدافظ سلام واقعا خسته میشم ‌‌‌... ممنونم گلم انشاالله هر چه زودتر 😘

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2728
خیلی سخته ... همش عذاب میکشم با این که کامل مستقلیم اما خواه ناخواه همه چیمون میفهمن مدام سلام خدافظ ...

اره خیلی سخته درکت میکنم

ممنون ایشالا توم هرچه زودتر از این عذاب راحت شی😘😘

من که دیگه دارم دیوونه میشم

اره خیلی سخته درکت میکنم ممنون ایشالا توم هرچه زودتر از این عذاب راحت شی😘😘 من که دیگه دارم دیوون ...

ممنونم عزیزم ..‌. تو هم هر چه زودتر خلاص شی 😘🤤😍 عکس بزار حتما تاپیکات سر میزنم 😘❤😄