2737
2734
عنوان

شیک پذیرایی کن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4609 بازدید | 133 پست
گلم خیلی خوب درستش کردی نجاری؟فقط واسه پیتزا ...اینا به در میخوره؟ وردنه هم درست میکنی؟ اگه اره اون ...

نه وردنه و خیلی کارای چوبی دیگه دستگاه خراطی میخاد ندارم تخته سرو با دست میشه 

من کاسه سالاد پایه دار و ظرف اردور شش خونه و سه تا تخته سرو مزه دارم اما با اینکه بامبو هستن احساس م ...

جنس چوب بمرور بلند میشه و پوست میندازه خیلی مراقبت میخواد

ولی خب منم خیلی دوست دارم 

من سینی هم داشتم متاسفانه بادکردن😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی طرف چوبی دوست دارم اما دو تا سینی خریدم یکی دوبار شستم رنگ براق روش رفت....درصورتیکه بنظرم اگه اون پوشش روش از بین میره دیگه بهداشتی نیست

اگه کارای دیگه داشتی و رنگش خوبه بهم اطلاع بده البته قیمت مناسبتر چون هزینه پستشم هست گرون میشه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
استاتر وقتی تو عکس خونت دیدم گفتم یزدی هستی    باریکلا همشهری

منم ددقیقا گفتم چقدشبیه خونه یزدیاس...  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731
خوب گلم بانو خواهر یه ادرس  کانالی  ایدی تل گرامی  ادرس اینستایی چیزی بده تا بیایم به ...

عزیزم با روغن کاریو و رنگ همچیش میگم ۴۰..در مورد سفارشم توضیح دادم پستای قبلی من باید هماهنگی کوچولو با همسر در مورد مواد اولیه بکنم اگر ب شما قول بدم بعدش ایشون نره چوب بگیره که من شرمنده میشم و همه منو ی دروغگو میبینن نمیشه که من واقعا میخام احترام بزارم ب همه

خونمم پسر کوچولو دارم وقتی میخام کار کنم مجبورم همه اسباب بازیاشو بریزم وسط که مزاحممم نشع

نه بخاطر اون نه.   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2740
عزیزم با روغن کاریو و رنگ همچیش میگم ۴۰..در مورد سفارشم توضیح دادم پستای قبلی من باید هماهنگی کوچولو ...

پس لطفا خودت تگ کن منو یا پیام بده توخصوصی یا هرچی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
رو اینا برای مهمونی میشه فینگر فود چیند. واسه تبلیغ خواستی عكس بگیری چندتا از اینا بزار رو میز رو هر ...

من گفتم که فقط اینو الان آماده دارم ..من خودمم نمیدونستم تخته سرو چیه یکی از فامیلا بهم نشون داد گفت میتونی درست کنی گفتم آره درست کردم براش بقیه فامیل هم رفتن خونه او دیدن گفتن درست کردم دادم بهشون اینجور نبوده که بخام کسب و کار راه بندازم ولی حالا تو مضیقه مالی هستم ..برا همین نمونه کار و عکسای شیک ندارم مجبور شدم چندتا عکس نتی برا کساییکه نمیدونن چیه بزارم

من خیلی طرف چوبی دوست دارم اما دو تا سینی خریدم یکی دوبار شستم رنگ براق روش رفت....درصورتیکه بنظرم ا ...

حتما قیمت مناسب تر میدم شک نکنید چون خودمم ممیدونم گرونیه و منکه بی انصاف باشم بی انصافی هم میبینم..