2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه بار خونه ی مادرشوهرم لازانیا درس کردم و گذاشتم تو فرشون دماشو نمیدونم چطوری تنظیم کرده بودم که لازانیا شده بود ته دیگ اوردم تو سفره هرکی میخورد یه ساعت خرچ خرچ میکرد بعد قورت میداد همه هم داشتن به هم نگاه میکردن خواستم ضایع نشم گفتم ورژن جدید لازانیاست بهش میگن لازانیا ته دیگی و برشته 😆😆😆

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
من یه بار خونه ی مادرشوهرم لازانیا درس کردم و گذاشتم تو فرشون دماشو نمیدونم چطوری تنظیم کرده بودم که ...

ببچید خانم ی لحظه😎

طرز پخت لازانیا ته دیگی برشته رو میفرمایید؟😁😁😁😁

2738
ببچید خانم ی لحظه😎 طرز پخت لازانیا ته دیگی برشته رو میفرمایید؟😁😁😁😁

اوهوم همون لازانیا با درجه خیلی بالای فر خونه ی مادرشوهر 😂😂😭😭

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

منم ی بار رفتم خونه مادرشوهرم داشتن تمیز کاری میکردن اون نشیمنگاه مبل رو جدا کرده بودن تمیز کنن منم ندیدم نشستم رو مبل تالاپی افتادم پایین😟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

من اوایل نامزدیم جلو خانوادش خیلی لفظ قلم حرف میزدم داشتم برا خواهر شوهرم درباره خرید جهیزیم با آب وتاب تعریف میکردم بعد ارکوپال تو دهنم نچرخید هی میگفتم آکروپال اونم پوزخند میزد ضایع شده بودم اما کوتاه هم نمیومدم باز میگفتم اکروپال

خدایا بغلم کن❤

من یه بار خونه مادر شوهرم خواب  بودم بعد شوهرم که اومد بیدار شدم مادرش بهم گفت کشک رو از توی یخچال بیار 

ی دفعه کشک دم یخچال از دستم ول شد زمین

من😆😆😆😰😰😰

مامانش😒😒😒😰😰

گفتم مامااااان کشک رو انداختم زمین

گفت بیا برو بیا برو خودم تمیز میکنم

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2706