2733
2739

نظرتون؟

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا من از این زینکا میخورم همش حالت تهوع دارم؟؟؟ شماهم اینطورین واس من خارجیه

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
چه ربطی به ماءالجبین داره  

مگه کبدو پاکسازی نمیکنه.خب سلامتی پوست و مو هم به کبد مرتبطه.اینه ربطش!

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
چرا من از این زینکا میخورم همش حالت تهوع دارم؟؟؟ شماهم اینطورین واس من خارجیه

نه خوبه

2738
مگه کبدو پاکسازی نمیکنه.خب سلامتی پوست و مو هم به کبد مرتبطه.اینه ربطش!

عزیزم منم ماء الجبین خوردم کبد پاکسازی میشه برای پوست خوبه زینگ برای مو خوبه من ریزش داشتم دکتر بهم زینگ داد بهتر شد ریزشم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
عزیزم منم ماء الجبین خوردم کبد پاکسازی میشه برای پوست خوبه زینگ برای مو خوبه من ریزش داشتم دکتر بهم ...

خب پس دیگه لازم نیس اون زهرماری رو بخورم😂مرسی

خب پس دیگه لازم نیس اون زهرماری رو بخورم😂مرسی

چرا اتفاقا برای پوست عالیه من چندین دوره خوردم یکم خوردنش سخته تا عادت کنی یکم سخته 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
چرا اتفاقا برای پوست عالیه من چندین دوره خوردم یکم خوردنش سخته تا عادت کنی یکم سخته 

بشدت باعث یبوست میشه اصلا یه هفته دفع نداشتم..

2706