2733
2734

من الان هفته ی چهاردهمم هیچی حس نکردم تا الان چندین نفر میگن باید ضربه های کوچک حس کنی مثل ترکیدن حباب ولی من هیچی حس نمیکنم شما این تجربه رو چند هفته حس کردید خواهریا لطفا همتون جواب بدین نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از ۲۱ هفته ضربه های خیلی خیلی ریز حس کردم از ۲۲ ب بعد کم و بیش حس میگردم 

اگه بچه اولته طبیعیه 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2731

نه عزیزم طبیعیه کاملا

منم مثل تو نگران بودم زمان بارداریم

بارداری اول خیلی دیرتر حس میشه

من 21 هفته یه دفعه حس کردن یکی توی شکمم دوپایی پرید روی مثانه م 

این اولین بار بود که حسش کردم

از اون روز هی حرکتاش بیشتر شد

جفتت قدامیه؟

قدامی یعنی چی نمیدونم 😥من مادرم فوت شده خیلی وقت پیش خواهرمم که هم مرده هم نمرده هیچکسو ندارم چیزی بهم یاد داده باشه فقط جاری هام هستن اونا هم همش استرس بهم میدن

2738

وقتی جفت قدامی باشه یا چاق باشی دیرتر حس میکنی.من لاغر بودم جفتم هم خلفی بود ۱۳ هفته حس کردم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
قدامی یعنی چی نمیدونم 😥من مادرم فوت شده خیلی وقت پیش خواهرمم که هم مرده هم نمرده هیچکسو ندارم چیزی ...

عزیزم منم هیچ کس رو نداشتم نزدیکم

کلا دور بودم از خانواده خودم و شوهرم

کسی نیاز نیست

توی اینترنت هر اطلاعاتی بخوای هست

فقط از سایتای مطمئن اطلاعات بگیر

قدامی یعنی چی نمیدونم 😥من مادرم فوت شده خیلی وقت پیش خواهرمم که هم مرده هم نمرده هیچکسو ندارم چیزی ...

عزیزم اصلا نترس.تو اینترنت سرچ کن همه چیو نوشته.یا از مرکز بهداشت بپرس

اینجا هم که ما همه در خدمتیم🤗

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

یعنی جفت جلو هستش و بچه عقب واسه همین دیرتر حرکتاش حس میشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

جفت قدامی یعنی جفتت به دیواره ی جلوی رحم وصله و بچه پشت اونه.تو جفت قدامی حرکت بچه دیرتر حس میشه.خدارحمتشون کنه.البته زوده واسه گفتن اینکه حرکتشو حس نمیکنم.از هفته ۱۶ به بعد حس میشه

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706