2737
2734
عنوان

ارکوپال

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چینی خریدم

آرکوپالم خریدم  برای مصرف دم دستی  فک میکنم از همه اینا بیشتر استفاده بشه 

البته  یه سرویس کریستال از دوران دانشجوییم 6 نفره   نو مونده بود و سالم اونارم برداشتم ولی نچیدم تو خونم فعلا 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2728

6 نفره دم دستی میشه دیگه لازم نیست آرکوپال بخری

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2740
یعنی ارکوپال نگیرم دیگه؟ 

اگه بلورا برا دم دستته به نظرم نه آیه نیومده که همه باید ارکوپال داشته باشن که

عشق آن باشد که حیرانت کند بی نیاز از دین و ایمانت کند... مولانا

ارکوپال برای دم دستت حتما بگیر لازمه

من سرویس چینیم الان شده ۱۰ملیون،چند سال پیش خریدم ۲/۵،،واقعا میترسم دیگه دستم بگیرمشون ، تو این اوضاع اقتصادی خراب،فردا ناقص بشه دیگه نمیتونم بخرمش واقعا

🧿
منم دوستشون دارم گل های فانتزی خیلی ریز طلایی داره

انشالله بسلامتی استفاده کنی برامنه ساده سادس فقط چهارگوشه وکناره هاش طلایی برامن کله جهازم ساده بود...من ساده خیلی دوست

نمیدونم ولی نظرم اینه ک ارکوپال بگیر لازمه . هم دمه دستی هم اینکه ی مهمونی چیزی اومد خونت چینی سنگینه ببری بیاری . واسه تنوعم خوبه بازم خودت میدونی دیگه

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍