2733
2734
@هاااااااانیه   بیا ببین میتونی حق پیر مرده رو بذاری کف دستش

خبر ندارم چی شده

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این گیر کرده تو تاپیک چگونه سینه هایمان را کوچیک کنیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂آره میدونم میخواد بزرگ کنه این😆

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731
خب نتم ضعیف بود از قبلم تایپ نکرده بودم

باید ب اون خانوم تذکر بدی لباس زیراشو اونجا پهن نکنه یا سریع جمع کنه 

فقط من نمیفهمم پیرمرده ک طبقه پایینه ب قول شما، چجوری پاشده و حوصله کرده ک سه طبقه بره بالا 

2740
این گیر کرده تو تاپیک چگونه سینه هایمان را کوچیک کنیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ن بابا اومدم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
چرا لواشکارو میریزید تو شورتاا😕😕😕

😂😂😂😃😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بلند قهقه زدم الان داداشم میندازتم بیرون نصفه شبی خدا نکشدت😂😂😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

خدایی دو دیقه رفتم صورتمو شستم چنتا ریپلای داشتم اومدم دیدم ترکیده الان تو خماری موندم 😭😭😭😭

عاقا کامنت پشگل وار مال من بود چی گفته بودین بهم ؟😭😭😭😭😭

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
😂😂😂😂😂😂آره میدونم میخواد بزرگ کنه این😆

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣این پیر مرده مورددخوبی میتونه باشه

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2706