2733
2734
عنوان

کیا باشوهراشون عشق هیجانی دارن؟؟؟تنوع دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 94 پست

شوهره من به شدددددددت ارومه..کلا تو زندگیمون من زبونم اون گوش .....اگه حرف نزنم میگه چی شده میگم یکمم تو بگو میگه الهی شکر خبری نیس تو بگو ووووو من میگم و میگم ...همه هیجان زندگیمون همون یک دقیقه ایه که من ساکتم و شوهرم دلیلش رو میپرسه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلاااااا

تا حالا توچایش فلفل ریختی؟؟؟؟من ریختم ای حال داد...یا صبح جمعه با پارچ اب شوشوتو بیدار کردی؟؟؟؟باز من این کارو کردم...تو خواب اریشش کردی؟؟؟با اجازه من کردم..این قدر خنده دارشد جالب این جا بود نشسته بود روبروم لاو در میکرد نمیدونستم چکار کنم اونم میگفت چرا میخندی؟؟؟تا رفت جلو اینه خودشو دید....و....

موهای سفیدی که هی داره روی سرمون زیاد میشه.👨‍🦳👨‍🦳👨‍🦳.ارث بابامون نیست.‌‌‌‌😉😉😉....حرف های توی دلمونه🖤🖤🖤

همسرم یک دفع میگه بیا بلیط گرفتم بریم سفر یک دفعه میگه بپر بیا بیرون بریم مثلا ست اتاق خواب عوض کنیم یک دفعه میگه بیا بریم سینما یا تاتر کلا کاراش باحاله 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

صبحا با قلقلک بیدارش میکنم،تو خونه بعضی مواقع که دارم آشپزی میکنم میاد موهامو میکشه،گازم میگیره،بعضی موقع ها لباسامو شالو روسریامو میپوشه و هرهر میخندیم،تو زمستون بستنی میخریم،موقع فوتبال لحظه هیجانیش میزنم یه کانال دیگه،...وقتی تخم مرغ واسه صبحانه میزنم تا رومو میکنم اونور همشو لایه یه نون درسته میکنه تو دهنش....بستنیشو تفی میکنه من نخورم نامرد

2738

شوهرمن خيلي پايه اس.ما ٧ساله ازدواج كرديم درست مثل روز اوليم باهم تو همه چيز.

دو نفره بيرون زياد ميريم.يهو مياد خونه ميبينه چمدون دم دره ميگه جايي ميخوايم بريم عزيزم ميگم بعلهههه ميريم شمال.لباساشو عوض ميكنه راه ميوفتيم😍😍

يا مثلا ميزنگه ميگه دارم ميام اماده شو بريم يوري.

از خواب بيدارش ميكنم ميگم پاشو خوابم نميبره بيچاره پاميشه كلي شلوغ ميكنيم تا صبح ديگه بيهوش ميشيم😂

خداروشكر همه چي خوبه

خدا ايشاالله عشق واقعيو قسمت همتون بكنه خيلي نعمت قشنگيه

تو مسئال زناشویی هم که کلا نمیشه توضیح داد

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
همسرم یک دفع میگه بیا بلیط گرفتم بریم سفر یک دفعه میگه بپر بیا بیرون بریم مثلا ست اتاق خواب عوض کنیم ...

عشقتون پایدار ولی شوهرمن اصلاااا همش برای دکور خونه تنوع خونه بایید کلی راضیش کنم

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.