2733
2739

من از هیکلای اینجوری خوشم نمیاد 

من از دختری خوشم میاد که با ورزش عضلاتش سفت و خوش فرم شده باشه 

واقعا از ژل زدن به اون قسمتا خوشم نمیاد 

ادم خیلی گوشتیو زشت به نظر میرسه 

البته این نظر منه  سلایق فرق داره

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بنظر خودم اصلااا قشنگ نیست انننقد ب.اسن و سینه خیلی کت و کلفته.زن باید ظریف باشه.ولی فک کنم نظر شوهرم چیزی دیگه باشه😕

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر خودم اصلااا قشنگ نیست انننقد ب.اسن و سینه خیلی کت و کلفته.زن باید ظریف باشه.ولی فک کنم نظر شوهر ...

خواهری عکسشو بزار دیگه😐😐

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
نه بابا با ساسی چن روز حرف زدن این جوگیرشده بوداسم ساسی رو رو بدنش تتو کرده بود ساسی براش گل فرستاده ...

واای اینا دیگه کین 

از بی غمی خل شدن

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
2731
حالا واقعا دوست دختره ساسی بوده؟ چی شده ؟ من بالاخره سر درنیاوردم

دنیا گف با احساسات من بازی شده..ساسی گفت اصلا چیزی نبوده...کلا یه مشت دروغگو ان معلوم نی کی ب کیه

آنکه را خوبی کنیم،هاری نگیرد آرزوست  

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2740
واای اینا دیگه کین  از بی غمی خل شدن

اینا کلا مشکل روانی دارن ازدختره انقد بدم میاد ازاون دخترای شیطان صفت و شره تازه هم با داوود هزینه رل زده بود داوود ولش کرد

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
بنظر خودم اصلااا قشنگ نیست انننقد ب.اسن و سینه خیلی کت و کلفته.زن باید ظریف باشه.ولی فک کنم نظر شوهر ...

چرا شوهرت 

مگ نظرش چیه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
دنیا گف با احساسات من بازی شده..ساسی گفت اصلا چیزی نبوده...کلا یه مشت دروغگو ان معلوم نی کی ب کیه

الان  که ساسی کونشو کرده بهش ماهم صداشو از کالیفرنیا آمریکا میشنویم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

تو برنامه سینا آورده بودنش اندامش معمولیه...من عاشق الناز گلرخ و حمید فدایی ام....زن و شوهر جیگرن...ب اینا میگن مذل نه یکی مث دنیا

آنکه را خوبی کنیم،هاری نگیرد آرزوست