2737
2739

نظر من اینه به هیچکدوم چیزی نگو .‌

عروسی که بکنی اوضاع نرمال میشه

کلا در برابر هر چیز ناخواسته ای اعراض کن

یعنی تغافل

خودتو بزن به اینکه ندیدی

واکنش نشون نده که بیشتر میشه

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

دوست عزیزم حق داری ناراحت بشی اماحق نداری راجع به پدرتم بدبگی! 

بهترین راهش اینه که رفت وامدنامزدت به خونتون کمتربشه وبه جایی نرسه پدرت حضوراهم بی حرمتی کنه.

ازاونورم بالحن اروم امامحکم به پدرت بگوباحرفهایی که شمامیزنی نامزدم و توچشمم کوچیک میکنی و من این رودوست ندارم وناراحت میشم وبه عنوان پدرمیخوام اگه عیبی هم داره شماپوشش بدی(اینجوری سالهازحمت پدرانه ایشونم زیرسوال نبردی)سخت هم نگیراین روزامیگذره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا دخترررر نشی آتیش بیار معرکه...جواب پدرتو نده چون پدره دیگه،، به نامزدت هم نگو که دلش نشکنه...بیخوردی کدورت درست نکن بین‌شون،،از نظر من به مادرت بگو که با پدرت صحبت کنه و علت این رفتارشو جویا بشه و ازش بخواد که تکرار نکنه...ای جااااانم نامزدت چاقه؟ چه شیرین☺️ من عاشق آدمای تپلی و چاق هستم..چاقی و تپلی لزومااااا ارتباطی به زیاد خوردن نداره بعضیا ژن‌شون این مدلیه..خلاصه که ایشالله درست میشه

2728

به نامزدت به هیچ وجه نگو چون دلش میشکنه و هرگز دلش صاف نمیشه با پدرت و عواقبش دامن خودت رو میگیره

با حرفهایی که زدی بنظرم میرسه پدرت به نامزدت حسودی میکنه .بعضی از پدرها از فکر اینکه ی غریبه از راه رسیده و میخواد دخترشون رو ببره و اختیاردار دختر بشه حس منفیی دارن و با حرفها یا حرکات این ندلی خودشون رو میخوان تخلیه کنن.

اگه تا عروسیت زمان طولانیی مونده سعی کن نامزدت زیاد خونتون نیاد.حداقل تو زیاد اصرار و دعوتش نکن .کمتر بیاد تا احترامش از بین نره.

خیلی اجازه نده کارهایی که وظیفش نیست و از روی محبته برای خانوات انجام بده .مثل همون که گفتی ی لیست نوشته بود که پدرت به خطش ایراد گرفت.

مسائل خودتون رو زیاد تعریف نکنید مثل همین جاگذاشتن کارت سوخت .واقعا چه ضرورتی داره آدم همه چیز رو تعریف کنه .فقط چیزهایی رو تعریف کنید که وجهتون رو بهتر میکنه پیش افراد .

درآخر تا زمانی که خونه پدرت هستی نسبت به حرفهاش عکس العمل نشون نده .انگار اصلا نشنیدی .چون ممکنه پدرت لج کنه و بدتر کنه .یا حتی بفهمه تو حساسی، از حسادت پیش نامزدت هم از این حرفا بزنه .وقتی رفتی از خونشون با اولین موردی که دیدی خیلی محترمانه بگو باباجون ،قربونت بشم دوست داری کسی پیش مامان بهت بی احترامی کته و مامان ازت دفاع نکنه ؟ همسر منم مرد خوبیه .با من خوبه .دلم میشکنه درموردش اینطوری میگی .و باز تکرار کرد ، هر دفعه یک مقدار جدیتت رو بیشتر کن .ولی مطمئنم با همون تذکر اول دیگه تکرار نمیکنه.

میگم مطنئنم چون تو تمام مدتی که تو خونش بودی سکوت کردی و سکوت خیلی جواب میده

به نامزدت نگو تازه اگه بابات جلو چش خودسم گف بگو چیکار کنم اخلاقشه دیکه مثلا داره شوخی میکنه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2740

تجربا خودمو میگم به نامزدت نگو که بعدا بدجور میزنه تو سرت شایدم از بابات بدش بیاد.به باباتم نگو چون تجربه کردم اگه بفهمه نقطه ضعفت چیه بدتر حرف میزنه انقدر که عاصی بشی.منم بابام خیلی پشت سر شوهرم حرف میزد منم طرفشو میگرفتم بابام بدتر میکرد که بیشتر حرص بخورم ولی بعدش بیخیال شدم دیگه هیچی نگفت

نری به نامزدت بگیاااا😐😐😐

بابات حسودیش شده😂

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

به بابات بگي بيشتر جبهه ميگيره ممكنه بدتر كنه

اما بابا ها زياد چشم ديدن دومادو ندارن مثل رابطه عروس مادر شوهر ميمونه

سعي كن خودتو بزني به نشنيدن جلوي بابات هم زياد از خوبي هاي همسرت نگو كه حسودي نكنه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706