2733
2734
عنوان

تو گوشی شوهرم کانال صیغ ه یابی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 69 پست
واقعا دیگه بریدم امیدوارم ب حقققق این شبای عزیز و فرق شکافته شده حضرت علی اگه چیزی هست ب حق جگر گوشه ...

عزیرم چرا شلوغش میکنی چیزی بیشتر از اینی که دیدی نیست مطمین باش ولی تذکر بده تا بدونه و سمتش نره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
تو دیگه کی هستی!!؟؟؟ منم گوشیم اینطوری بود قبلا که از گروه لفت میدادم میرفت تو مسدودا ! شاید عضو کرد ...

ن بابا چنددددتا بودن یکی نبو  ک .گروه گپ گروپ چت چیه ؟ اونم درباره این کثافت کاریاس

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیرم چرا شلوغش میکنی چیزی بیشتر از اینی که دیدی نیست مطمین باش ولی تذکر بده تا بدونه و سمتش نره

خدا کنه خدا کنه حتی شده ب خاطر طفل معصومام ک ناااز خوابیدن من اشتباه کرده باشم .با همه چیش ساختم ج نده پرستیشو کجای دلم جا بدم 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
عجب جمله ای گفتی بهش🤣🤣🤣

اخه کلی ادعای شخصیتش میشه  و فهمیدگی حسابی خورد شد  اخه من قبلا گروه شعر هم که مختلط داشتم میگفت بیا بیرون بهش گفتم حالا مقایسه کن و بگو تو که برا گروه شعر اونقدر حساس بودی من الان باید چیکار کنم که برابری کنه و قسم خوردم من یکروزم مرد لجن را تحمل نخواهم کرد میدونست راست میگم.و چیزی بیشتر ازش ببینم تمومه..

2738
خدا کنه خدا کنه حتی شده ب خاطر طفل معصومام ک ناااز خوابیدن من اشتباه کرده باشم .با همه چیش ساختم ج ن ...

همین جمله را بهش بگو شرمندش کن بگو خجالت از طفل معصومها نکشیدی؟ و با این ...پرستیت بگو چه کنم؟ واقعا یه مشت لجن و لاشی و ج ن ده تو این گروهان  بشدت برا یه مرد با شخصیت زشته عضو این گروها بشه

عزیزم هیچی نیست ولی باید بهش تذکر بدی چون این گروها بشدت مخربن و نرم نرم تاثیر میزارن من شوهرم بعدش بهم گفت خوشحالم که بهم تذکر دادی و دورم کردی چون ممکن بود تاثیر بذاره

بعد خودش ب لباس من گیر میده ک چرا تا زیر زانو دکمه کاری نداره

دقیقا شوهر منم به من چه گیرها که نداده برا همین وقتی بهش گفتم اب شد رفت تو زمین 

گفتم چطور دوتا تار موی من را نباید مرد نامحرم ببینه اونوقت تو عکس ...و .... زنها را ببین 

گفتم اصلا فلسفه حجاب چیه بهم بگو..... بد جور بهش توپیدم