2737
2739
سلام عزیزم خوبی

سلام پسرتون خوب شده ؟ پسرمن ۱۵ روزست از هفته اول تولدش تو خواب دستاش یا پاش میپرید دکترش میگه مهم نیست برطرف میشه ؟ تا چند وقت اینطوری بود بچتون ؟

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE= 100570788 ]سلام عزیزم بچتون چند ماهشه[/QUOTE] سلام عزیزم یک ماهشه،ولی ازش فیلم که گرفتم از ...

تا چند ماهگی اینطوری بود پسر منم از هفته اول تولدش اینطوری میشه میگن طبیعیه برطرف میشه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2731
2740
آرزو جان میشه بگی چجوری خوب شده . منتظر جوابتم ممنوتم گام

سلام عزیزم شب بخیر 

پسر من دارو استفاده نکرد 

یه دکتر توی مفید گفت دارو یکی گفت دارو هم نمیخواد 

فقط تحت نظر بود چند ماه 

دکتر جواد زاده توی مفید بهم گفت این حالت توی یک ماه اوله بعد از اون خود به خود خوب میشه

Arezoomi 
خداروشکر من دخترم اینجوریه.  دارو خورده؟چیکار کردین دارم دق میکنم

اصلا نگران نباش عزیزم اگه تشخیص میوکلونوس خوش خیم نوزادی باشه شروع دو ماهگی خود به خود قطع میشه 

کوچولوی شما چند وقتشه 

علائمش چیه 

چطور متوجه شدین

Arezoomi 
2706