2737
2739
عنوان

بازهم بارداري و حساسيت به همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 51 پست
خب ماشینش خاص بوده،مردا هم که عاشق ماشین.توجهشو جلب کرده،البته شماهم الان حساسی عزیز

خيلي دلم گرفته و ناراحتم فرگل جون خيلي احساس بدي دارم از خودم بيشتر چه كنم؟!

اخه اولين بار بود گل گاو زبان جون  حالا موندم به شوهرم باز گله كنم يا نه ديشب تا حالا باهاش س ...

بنظرم حساس نشو و دیگه چیزی نگو،هم خودت اذیت میشی و هم همسرت و مهمتر از همه بچه ات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂نه عزيزم نا هم مدل ماشينمون بالاست جز ماشينهاي لاكجريه تازه ماشين خود همسرم هم رديف همون مازار ...

😂😂😂😂

مرسی از جنبه بالات😘🌷

حساس شدی عزیزم

سعی کن فکرهای منفی رو از خودت دور کنی

با این چیزی که تعریف کردی حتی یک اپسیلون هم به همسرت شک نکن

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
عزیز من کار یاد شوهرت نده حالا اصلا بالفرضضض که به زنه نگاه کرده باشه حالا مگه چی میشه

نمي دونم ناراحت ميشم ديگه در حالت عادي ااااصلا برام مهم نيست اما الان حساس شدم

2731
اخه اولين بار بود گل گاو زبان جون  حالا موندم به شوهرم باز گله كنم يا نه ديشب تا حالا باهاش س ...

نه گناه داره،این کارها را بکنی با خودش میگه چرا آش نخورده و دهن سوخته بشم ،پس میرم پی دختر بازی!

تموم شده رفته،نه شماره داره از دختره،نه حرف زده،نه دوسته،زیاد گیر نده بهش

خودت که میگی خیلی رعایتت رو میکنه،پس اگر باز ادامه دادی منتظر بی محلی هاش باش

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁
خيلي دلم گرفته و ناراحتم فرگل جون خيلي احساس بدي دارم از خودم بيشتر چه كنم؟!

عزیزم همه خانم ها،به نگاه های همسرشون حساسن و در مقابل نگاهشون به یه خانم طبییعتا ناراحت میشن ولی همونطور که ما به صورت گذری به آقایون نگاهمون میوفته ،همسر شماهم همینطوره.عزیزم چشم چرونی که نکردن.خودتو ناراحت نکن

2738
خدايي ابجي جونم؟؟ خيلي از رفتار خودم بدم مياد

اره عزیزم

همه مردها عاشق ماشینن 

مطمئن باش حتی اگر راننده ش مرد هم بود باز شوهرت بهش نگاه میکرد

نقطه قوتت اینجاست که ایرادت رو میدونی

پس خیلی جلویی

از حساسیتت کم کن که راحتتر این دوره رو بگذرونی

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
نه گناه داره،این کارها را بکنی با خودش میگه چرا آش نخورده و دهن سوخته بشم ،پس میرم پی دختر بازی! تم ...

مرسي عزيزم والا مطميعن هم نيستم اون به خانمه نگاه كرد يا نه من خودم فقط جذب خانومه و ماشينش شدم و ديدمش داره به همسرم نگاه ميكنه☹️

2706