2733
2739
عنوان

خانمهای عزیزی که بلدن با چرخ ژانومه کار کنن لطفا بیایین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 33 پست

دیگه از خواب هات نمی گی؟ من خیلی با علاقه دنبال می کردم.

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
دیگه از خواب هات نمی گی؟ من خیلی با علاقه دنبال می کردم.

بعضی وقتها وسوسه میشم که بگم. حتی دیشب هم تا نصفشو تایپ کردم. اما پاکش کردم. چون به دلیلی تاپیک نمیزنم. شاید هم یه روز باز زدم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی وقتها وسوسه میشم که بگم. حتی دیشب هم تا نصفشو تایپ کردم. اما پاکش کردم. چون به دلیلی تاپیک نمیز ...

راستش با حرفاتون کلا دیدم رو به خدا و قیامت. مرگ یجورایی عوض کردی. خدا تو نظرم خیلی مهربون تر جلوه شد. مرگ برام یه چیز خیلی مبهم و پیچیده و ترسناک بود. کاش ادامه میدادی شاید تلنگری باشه وتسه خیلی های دیگه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
راستش با حرفاتون کلا دیدم رو به خدا و قیامت. مرگ یجورایی عوض کردی. خدا تو نظرم خیلی مهربون تر جلوه ش ...

خدا که مهربونه. تو بدترین شرایط هم بنده اشو ول نمیکنه. یجایی یجو ی دستتو میگیره که خودت هم انتظارشو نداری. برای من که بارها اتفاق افتاده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731