2733
2734
عنوان

شماهم هیشکیوندارین؟بااینکه خانوادتون هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 38 پست
سلام عزیزم. .. منم ی زمانی مثل شما بودم البته من این مسئله رو توی دانشگاه داشتم.چون دوست نداشتم با ک ...

سلام گلم...خیلی اروم شدم باحرفت.مرسی

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید
کیامثل منن؟دوس داشتم اقلا اینجا دردودل کنم.هیشکیو ک ندارم.همیشه بچموبااینکه دوسالونیمس بخاطر بچههای ...

منم خیلی افسرده و عصبی هستم تا دخترم کوچکترین اشتباهی میکنه کتکش میزنم بعد ناراحت میشم 

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدانکنه.حوصله کلاس ندارم.هزینه هاهم خیلی بالاس.بچمم گفتم ی کم بزرگتر بشه ی کم عاقل تربشه بعدببرمش مه ...

الان ببرش که زودتر همه چیز یاد بگیره .برو آموزشگاه رانندگی ثبت نام کن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

عزیزم منم مثل خودتم. هر چی چاپلوسی اینا کمتر باشه کمتر تحویلت میگیرن. منم همیشه تنهام ناراحتم نیستم حوصله ظاهر سازی و اینا رو ندارم . تازه من خواهر برادرم ندارم. فامیلم اصلا ارتباط ندارم عروسی و چیزی بشه یه سلامی کنم. دلم به خدا  شوهرمو بچه هام خوشه. بی خیال واسه خودت خوش باش تو که نمیتونی واسه توجه بقیه روحیاتتو عوض کنی

2738
عزیزم منم مثل خودتم. هر چی چاپلوسی اینا کمتر باشه کمتر تحویلت میگیرن. منم همیشه تنهام ناراحتم نیستم ...

خیلی از حرفات اروم شدم ابجی.خدا خانوادتو برات نگه داره

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید