2737
2734
اول خودم میگم!!..من از خوشحالی اول احتمالا لال میشدم پشت بندش هم سکته میزدم!!

ولی جدی جدی باهاش اول از همه یه خونه می خریدم یه خونهی خوشششششششششگل و پر از دار و درخت و گل!!!

ماشین مورد علاه مو می خریدم و یه کمیش هم میذاشتم بانک

بقیه ش هم میدادم به چند تا نیازمند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اول به خانوادم کمک میکردم.بعد یک ماشین مدل بالا میخریدم.یک جهیزه خوب میخرم چون عروسیم تا اخره امساله و هیچی در بساط ندارم.به نیازمند و دوست و اشنا هم کمک میکنم .هر چی هم موند میزارم بانک
فقط سریع از ایران فرار میکردم میرفتم اسپانیا یا کانادا یه خونه توپ ولی نه گرون میخریدم یه رستوران توپ میزدم و بقیه اش رو میذاشتم بانک سودش رو میگرفتم... به بچه یتیم ها و بیچاره ها کمک میکردم قبل از رفتنم
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
من اول کلی از خوشحالی جیغ می کشیدم بعد که صدام گرفت می رفتم یه خونه ی قشنگ یه جای خوش اب و هوا که گلخونه هم داشته باشه می خریدم بعد برای دو تا بچه هایی که حامیشون هستیم به حسابشون یه پول تپل می ریختم بعدش برای بابام یه ماشین اخرین مدل می خریدم مامانمو می بردم تا هر چقدر دوست داره طلا بخره واسه خواهریم یه خونه توپس می خریدم واسه داداشی یه ماشین شاسی بلند واسه خواهر کوچولوم هر چی دلش می خواست واسه پدر شوشو یه ماشین خوب واسه مامان شوشو یه سرویس طلا .بقیشو به چهار قسمت مساوی تقسیم می کردم بین خودمو شوشو و بچه هام.
2740