2733
2734
عنوان

خدایی همتون نی نی دارید نمیایدچرا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 62 پست
والا حتی نباتم زدم نمیدونم چرا عوق میزنه برنجمم ایرانی درجه۱ بوی خوب نمیدونم چرا  ۶ماه و ۱ه ...

خب تازه غذا خور شده

حریر بادوام بده بهش

فرنی سنگین براش

از یه قاشق حریر بادوم شروع کن 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سفت نکن اواش مثل ماست شل باشه توش شیره امگور کمی بریز . خودشم به حالت خوابیده ش کن بریز تو دهنش

نه غلیط ک اصلا نیست معمولیه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

۶ ماهه گندم زوده

سرلاک هم که بگیری باید برنجی رو بگیری اوایل 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
والا حتی نباتم زدم نمیدونم چرا عوق میزنه برنجمم ایرانی درجه۱ بوی خوب نمیدونم چرا  ۶ماه و ۱ه ...

آبکی درست کن  بزا ر یه نیم ساعتی هم‌بجوشه لعاب بشه  بچه ی منم زرده تخم مرغ نیخوره

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

شل تر درست کن شاید قورت دادن براش سخته. کم کم ک تونست بلعیدن یاد بگیره سفت کن. اخه عق زدن نوزاد برا خاطر بدمزه بودن نیس نمیتوته قورتش بده

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2738
آره عزیزم ولی فکر کنم از هشت ماهگی میشه داد ببین پسر منم نمیخورد کم کم عادت کرد  چند ماهشه و؟ ...

۶ماه و ۱هفته

حریره بادوم چطور میدرستی ک سبک تر از فرنی حساب میشه؟

والا من خودم بلد نیستم

مادرم درست میکرد

بادوم رو خیس میکرد ،پوستش رو درمیاورد، حسابی لهش میکرد بعد با یه ذره شیر میزاشت بحوشه و لعاب پس بده...از صافی رد میکرد

تقریبا اینا یادمه  

آره من اکثرا با نشاسته میدادم،، نبات بریز،، یه ذره بیسکوئیت مادر هم پودر کن توش شاید خوشش بیاد

ممنون

نباتم میریزم بوی برنج و خوشش نمیاد بااینکه برنج اصله از شمال اوردم براش