2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عمو هام که دایی های شوهرم میشن تازه بعد دوسال رنگ خونمو دیدن😂😂😂😂😂 بهتر والا

اوف وقتی خونه ی پسر عموم میرن اونام ازدواجشون با ما بود ،اونا دعوت نکردن ولی رفتن اونوقت من..فقط میگن راه دورع ی ساعت راهه

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
2731
خوشحال باش😂 بیان  کلی خرج رو دستت میمونه

امضاتو خیلی دوست دارم 😍😘

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2740

منم 2 ساله خونه خودمم کسی نمیاد، گاهی خودم هر 5-6 ماه یه بار شاید کسی رو دعوت کنیم غیر از اونم مهمونی ندارم. من مهمون دوست دارم اما نیس دیگه نمیشه که به زور دستشون رو بگیریم بیاریم خونمون😂😶

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

منم تازه عروسم البته دو سال میگذره هنوز نیومدن 

بنا به شرایطم تا حالا خودمم دعوت نکردم البته تعارف الکی کردم

ان شاالله سر یه فرصت مناسب ی مهمونی میخوام بدم

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
اوف وقتی خونه ی پسر عموم میرن اونام ازدواجشون با ما بود ،اونا دعوت نکردن ولی رفتن اونوقت من..فقط میگ ...

منم فامیلامون قمن

ی ساعت و نیم راهه

ولی اینجوری راحت ترم خودم 

بهتر که نمیان 

دردسر کمتر

حرف کمتر 

خرج کمتر 

کثیفیه خونه کمتر 

6 تا عمو دارم😁😂😂😂

منم 2 ساله خونه خودمم کسی نمیاد، گاهی خودم هر 5-6 ماه یه بار شاید کسی رو دعوت کنیم غیر از اونم مهمون ...

منم میخوام دعوت کنم روشون کم شه ،بگم فقط با دعوت میاین

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
امضاتو خیلی دوست دارم 😍😘

😍😘😘😘😘

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2706