2737
2739
عنوان

وقتی غمگین وافسرده ام یا عصبانی ام میخابم شما چه کار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 48 پست
کجاش خوبه کمر واسم نمیمونه باورت میشه یه بار سر یه جریانی ناراحت بودم از 6غروب شروع کردم کار کردن او ...

آخه برام جالب بود. من وقتی ناراحتم حتی حوصله ندارم غذا بخورم چه برسه که کار خونه کنم.. فقط قرص خواب می خورم و می خوابم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه برام جالب بود. من وقتی ناراحتم حتی حوصله ندارم غذا بخورم چه برسه که کار خونه کنم.. فقط قرص خواب ...

من نمیتونم باید کار کنم مامانم میگه وقتی ناراحت میشی تورو خدا بیا خونه ما 😈😈😈

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
آخه برام جالب بود. من وقتی ناراحتم حتی حوصله ندارم غذا بخورم چه برسه که کار خونه کنم.. فقط قرص خواب ...

درجه ناراحتیها وغصه ها فرق داره بنظر منم کار خونه آدمو مشغول میکنه اما اگه آدم سطحی ناراحت باشه مخصوصا تمیز کردن و برق انداختن آشپزخونه آدم کیف میکنه😍

2738
تو اینجور وقتا بهتر خوابم میبره حتی اگه خسته نباشم اصلا انگار از خودبیخود میشم

منم....مثلا چند روز پیش ناراحت بودم بخاطر مسائلی...از ساعت ۹شب تا ۲ظهر روز بعدش خوابیدم یه سره

تمام حرصم با دستمال کشیدن خالی میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خونه جمع میکنم کف خونه میسابم ای انقدر کار میکنم اصلا مشکلم یادم میره جونم در میره انقدر دستمال میکش ...

تومنی یا من تو 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

از بعضی آدم ها تنها خاطره  میماند،از بعضی دیگر هیچ!خاطره ساختن لیاقت میخواهد…
درجه ناراحتیها وغصه ها فرق داره بنظر منم کار خونه آدمو مشغول میکنه اما اگه آدم سطحی ناراحت باشه مخصو ...

ولی واسه من فرق نمیکنه من عمه ام تماس گرفتن فوت شده فقط خونه تمییز میکردم نمیتونستم عکس العملی نشون بودم اخرش بابام اینا به زور اومدن منو بردن 

2706