2737
2734
تولد نینی مبارک میشه برام سرزایمانت دعا کنی از خدا بخای زندگیم رو درست کنه منم از ته دل بخندم و بتون ...

حتما عزیزم

البته تو تیکرم فرداست. ولی فکر کنم یه پنج شش روز دیگه باشه.

منم مث شما بودم خدا کمک کرد و نی نی دار شدم دعا کنید زایمانم راحت باشه

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
بسلامتی گلم بله تنوع زیاد میشه داد منم خسته شده بودم از اتو و سشوار کردن و شامپوهای گرون الان خیلللی ...

این حرف مامان منه 😄میگه کاش همه چی مثل غصه خوردن برای کوتاهی مو بود ..چون دوباره سریعتر و سرحالتر در میان ..☺

مشاور امور ملکی در کیش..🌴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزیزم  البته تو تیکرم فرداست. ولی فکر کنم یه پنج شش روز دیگه باشه. منم مث شما بودم خدا ک ...

انشالله سر بهترین موقع وبا دل خوش ودرکمال راحتی زایمان کنی برای زایمان راحتت صد تا صلوات میفرستم ودعا میکنم فقط ترا خدا یادت نره دعام کنی از خدا بخاه اون مشکلی که باعث شده شب وروزم غم وغصه بشه رو برام درست کنه، 😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
اره برای تنوع خیلی خوبه حتمن انجام بده انقد راحت میشی  و نگران نباش مو سریع درمیاد رشد میکنه&n ...

میدونم عزیزم ..بیشتر عمرم کوتاه بوده ..الان ۴_۵سالی هست بلند کردم ولی میزنمشون ... 

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2728
بسلامتی گلم بله تنوع زیاد میشه داد منم خسته شده بودم از اتو و سشوار کردن و شامپوهای گرون الان خیلللی ...

اره دیگه بلند میشه,ادم باید جسارت داشته باشه,حالا سر مو هام اطرافیانم خیلی خوششون اومد اخه ارایشگره هم واقعا کارش حرف ندلشتم منم ک چندین سال موی بلند یدفه کوتاه کردم خیلی تغییر کردم,خواهرشوهرم توجمع یدفه بهم گف حالا دلت خوشه مو داری,,,اخه اوناخودشون موهاشون خیلی خوشکله خدایی پر و براق و بلند و لخت,من یدفه تهه دلم خالی شد اما هیچی نگفتم و فقط لبخند زدم بهش,گذشت یماه بعدش گف اناشید من موهام خیلی میریزه میخوام برم کوتاه کنم میای بریم ارایشگاه,دم عید بود گفتم باشه بریم,وای وقتی نشست زیر دست ارایشگره ,ارایشگره طمع کرد به موهاش ک برداره برا اکستنشن واسه همین بیخشون رو بست,بعد بایه قیچی بسکه پر بودن بزوووور بریدشون,یدفه من رفتم پشت سرش دیدم وایییی رفته تو کلش انقد افتضاح و خراب ک نمیدونستم چی بگم,فقط رفتم ی نایلون اوردم موهاشو برداشتم,گذاشتم تو کیفش,که به ارایشگر بیشعور ندمشون,هرچی گف بده ندادم,بعدش ک اومدیم خونه بهم گف مسخرت کردم ببین خدا چ بلایی سرم اومد.

ولی خدا وکیلی من اصلا دلم نمیخواست ایجور بشه

دختر پاییز
چقدر بی تربیت و بیشخصیت بوده باید ازش شکایت  میکردین بخاطر این کارش

اره واقعا بعدش ک موهارو برداشتم چشاش میخواست از کاسه دراد گف واسه چیته غیره میخوای بندازی سطل,گفتم نه جنسشون عالیه میفروشیم,قرمززززز شده بود مث چی,اما خب خواهرشوهرم مذهبیه اهل فروش مو و اینا نیست,الکی گفتم حرصش دراد ارایشگره

دختر پاییز

مال منم تا کمر بلند بود رفتم کوتاه کردم خیلی راضیم . از این مدلها که جلوش بلنده پشتش کوتاه. فوق العاده راحتم. البته مد سال هم موی کات شده تا حد سرشونه هست.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2740
انشالله سر بهترین موقع وبا دل خوش ودرکمال راحتی زایمان کنی برای زایمان راحتت صد تا صلوات میفرستم ودع ...

ممنون عزیزم. ان شا الله همین روزا بیای خبر بارداریتو بذاری. حتما میشه. انرژی مثبت یادت نره

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*