2733
2734

صد در صد با تمام وجودم چون به هرچیزی که تو زندگیم میخواستم رسیدم و مهمترینش شوهرمه . فقط یه وقتایی ذهنم درگیر مامان و بابام میشه که تنها هستن البته من تقریبا یک روز در میون کنارشونم ولی خوب کار و درگیری شون زیاده .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره . خوشبختی تو زتدگی همه هست فقط باید چشم ها رو باز کرد و دیدش. وقتی پدرو مادرت زنده ان خوشبختی وقتی خونوادت دور همن خوشبختی وقتی همسر داری خوشبختی وقتی شوهرت بیکار نیست شاغله خوشبختی وقتی پول داری دغدغه پول نداری خوشبختی و خیلی چیزای دیگه که ممکنه حسرت خیلی ها باشه 

2731

بله که دارم😉

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

آره خیلی چون مردی دارم که عاشقمه و عاشقشم و باهاش خوشبختم و یه زندگی آروم دارم یه دختر دارم که ثمره عشقمه و الان که باردارم و با خانواده شوهرم مشکلی ندارم و دوسشون دارم دیگه یه آدم چی میخواد واسه خوشبختی؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2740
آره خیلی چون مردی دارم که عاشقمه و عاشقشم و باهاش خوشبختم و یه زندگی آروم دارم یه دختر دارم که ثمره ...

خوشبحالت با خانواده شوهرت مشکل نداری من خیلی زودرنجم چیکار کنم؟؟؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

گاهی آره گاهی نه در کل غم و شادی روزای خوب روزای بد باید هر دوش تو زندگی جریان داشته باشه تا قدر لحظات خوب رو بدونیم چه بسا لحظاتی که میتونستم خیلی لذت ببرم ولی با فکر کردن به چیزای الکی از دستشون دادم اما الان خدارو شکر راضیم چون روزای خیلی بدی رو پشت سر گذاشتم و الان قدر این روزها رو میدونم

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
خوشبحالت با خانواده شوهرت مشکل نداری من خیلی زودرنجم چیکار کنم؟؟؟

از نظر من هیچ چیزی توی این دنیا ارزش ناراحت شدن رو نداره پس سعی میکنم از حرفها ناراحت نشم سخت نگیر زودرنجی بیشتر از همه خودتو آزار میده تمرین کن واسه اینکه صبرتو بالا ببری

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
از نظر من هیچ چیزی توی این دنیا ارزش ناراحت شدن رو نداره پس سعی میکنم از حرفها ناراحت نشم سخت نگیر ز ...

اخه فکرشو بکن یکی یه حرفی بزنه ناراحتت کردهشما چیکار میکنی؟؟؟به روی خودت نمیاری مثل قبلی باهاش؟؟؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
اخه فکرشو بکن یکی یه حرفی بزنه ناراحتت کردهشما چیکار میکنی؟؟؟به روی خودت نمیاری مثل قبلی باهاش؟؟؟

سعی میکنم خوبی هاشو به یاد بیارم بگم خوبیهاش ارزششو داره که بدی هاشو ببخشم اگه دیدم ارزششم نداره کلا بی تفاوت میشم بهش سعی میکنم قطع ارتباط کنم باهاش اره خیلیها بهم بدیهایی کردن ولی من الان باهاشون خیلی خوب و صمیمیم چون ارزش بخشیده شدنو داشتن از نظرم

2706