2737
2739

عزیزم

شرمنده که امروز بارها اشک تون جاری شد..

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
عزیزم شرمنده که امروز بارها اشک تون جاری شد..

دشمنتون شرمنده چه بهتر دلمون سبک شد 

خدا قبول کنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محتاجم به دعاتون

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2728
سلام عزیزم.یه زحمتی برات داشتم 

سلام 

جانم گلم؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
میشه لطف کنی اون تاپیکی ک الان ترکید راجب خوانواده شوهر اون کاربر بود رو اسم کاربرش رو بهم بگی؟

میخوای گزارشش بزنی؟

فردوسی بزرگ سی سال زحمت کشید تا زبان پارسی را زنده نگه دارد؛ ولی امروز مردم در ارامگاه او فاتحه عربی میخوانند.
2740
اسم کاربریش رو میخوام بدونم 

اگه پیدا کردم تگت میکنم تو تاپیکش

فردوسی بزرگ سی سال زحمت کشید تا زبان پارسی را زنده نگه دارد؛ ولی امروز مردم در ارامگاه او فاتحه عربی میخوانند.
اسم کاربریش رو میخوام بدونم 

نه عزیزم نمیتونم اینکارو بکنم اخلاقی نیست

همینجوری متهم هستیم

یکی دیگه اسکرین میزاره 

به من میگن تو گذاشتی 

دیگه خودت فکرشو بکن، شرمنده ام

مگه الان 19 رمضان هست؟ 😲

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2706