2737
2734
عنوان

نوزادای۳الی۴ماه ...نوزاد شماهم موقع شیرخوردن بازیگوشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 65 پست
پسر منم الان ۵ ماهشه اونم یه قولوپ میخوره تا میخواد شیر بخوره یکی بیاد کنارش ولش میکنه با اون میخواد ...

دقیقا پسرمنم‌همینطوریه ۴ماه و ۷روزشه 

توخوابم‌۵ دیقه میخوره تموم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند بسته داشته باشم 2 تا 5 کیلو مثلا خوبه؟ چقدر طول میکشه بچه 5 کیلو بشه

بستگی به وزن تولد داره. و وزنگیری بعد تولد بچه ها هم خیلی متفاوته. ولی اکثر بچه ها تو دو ماهگی ۵ کیلو رو رد می کنن. شما فقط برای ماه اول این سایزی بگیر. بعدش هم ممکنه اون مارک به بچه ات نسازه. انبار نکن میمونه رو دستت.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
چند بسته داشته باشم 2 تا 5 کیلو مثلا خوبه؟ چقدر طول میکشه بچه 5 کیلو بشه

من سایز 1مولفیکس حدود یه ماه استفاده کردم دخترم شد 4کیلو دو گذاشتم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2740
یه بسته خریدم فعلا    

اره بسه بنظرم‌من‌خودم‌۲۰روز فقط ۱ استفاده کردم بعدش ۲ شد تا دوماهگی بعد از واکسن‌دوماهگی دیگه ۳ بستم براش الانم‌ک‌۴ماهشه شماره ۴ میبندم‌

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
اره خیلی وزنی نمیگیره ماهی ۳۰۰ یا ۴۰۰ بیشتر نیس اضافه وزنش

پسر من ک دوماهه وزن نگرفته اصلا داغونم دوشنبه باز وقت دکتر داره نمیدونم چبکار کنم اولا کمکی بهش نان و اپتامیل دادم خیلی دوست داشت بعد سوپرامیل دادم دیگه نخورد شیرخشک با شیر خودمم وزن نمیگیره 😑 اصلا موندم چیکار کنم من

پسر من ک دوماهه وزن نگرفته اصلا داغونم دوشنبه باز وقت دکتر داره نمیدونم چبکار کنم اولا کمکی بهش نان ...

چندماهشه ؟منم همین‌مشکلو با پسربزرگم‌داره ۲۲ماهشه ۹کیلو 

پسر من ک دوماهه وزن نگرفته اصلا داغونم دوشنبه باز وقت دکتر داره نمیدونم چبکار کنم اولا کمکی بهش نان ...

اتفاقا منم تا دو ماهگی بهش شبرخشک نان دادم خوب بود بعدش دیگه نگرفت چهارماهگی فقط نهصد گرم وزن گرفته بود تو دوماه دکتر گفت شبرت کمه دوباره براش شیرخشک نوشت .یه کار کن من وقتی شبشه شبرشو عوض کردم و سرشو ارتودنسی کردم شیرخشک قشنگ میخوره ببلاک میدمش هموز وزنش نکردم ببینم چند اضافه کرده ولی به نظرم خیلی اضافه نکرده باشه😯😯😯